Gala Punchdown 4 zbliża się wielkimi krokami. Wygląda na to, że pod względem nazwisk zawodników, jacy wezmą udział podczas wydarzenia, będzie to największa gala spod szyldu Punchdown. Kiedy gala Punchdown 4? PPV Punchdown 4 – gdzie oglądać Punchdown 4? Punchdown 4 zawodnicy – jak wygląda karta walk Punchdown 4?

Kiedy gala Punchdown 4?

Po tym, jak odbyła się gala Punchdown 3, z pewnością wielu kibiców od razu zaczęło się zastanawiać, kiedy gala Punchdown 4. Gala z numerem 3 dostarczyła bowiem sporo emocji, a pojedynek z udziałem Piotra „Bonusa BGC” Witczaka z pewnością wzbudził spore zainteresowanie. Organizatorzy nie zamierzali długo czekać i już ogłosili termin gali Punchdown 4. Czwarte wydarzenie z walkami na liście odbędzie się 22 maja – w sobotę.

PPV Punchdown 4

gala punchdown 4 transmisja

PPV Punchdown 4 – gala Punchdown 4, podobnie jak w przypadku wcześniejszych edycji, będzie transmitowana w systemie PPV. Dostęp do transmisji można będzie wykupić na oficjalnej stronie federacji, a koszt wynosi 19,99 zł.

Gdzie oglądać Punchdown 4?

Gdzie oglądać Punchdown 4? Z pewnością PPV, na dowolnie wybranym urządzeniu. Pod znakiem zapytania stoi kwestia możliwości oglądania gali Punchdown 4 z perspektywy trybun. Jest to bowiem uzależnione od luzowania obostrzeń dotyczących koronawirusa. Najlepszym rozwiązaniem będzie śledzenie oficjalnej strony federacji Punchdown oraz social mediów, gdzie organizatorzy z pewnością poinformują o tym, czy kibice będą mogli kupić klasyczne bilety i obejrzeć galę w hali, czy jednak jedynym rozwiązaniem nadal będzie opcja oglądania zawodników w systemie PPV.

Punchdown 4 zawodnicy

Punchdown 4 zawodnicy – ten aspekt z pewnością najbardziej interesuje kibiców, czyli kto wystąpi na Punchdown 4? Organizacja, po zakończeniu gali z numerem 3, ogłosiła zakontraktowanie dwóch głośnych nazwisk. Pierwszym była Ewa Piątkowska, była mistrzyni świata w boksie. „Bardzo cieszymy się z dołączenia Ewy do ekipy PunchDown. Wchodzimy na nowy wymiar sportowy!” - napisano w oficjalnym komunikacie.

Totalbet 750x200 Bonus

Z kolei kilkanaście godzin później okazało się, że również Krystian „Krycha” Wilczak dołącza do organizacji walk na liście. W debiucie miało czekać go naprawdę „duże” wyzwanie – jego przeciwnikiem w jednym z superfightów gali Punchdown 4 miał być bowiem Piotr „Bonus BGC” Witczak, czyli słynny Łazarski Gladiator.

Ostatecznie Wilczak wycofał się z walki, a do karty walk wskoczył Andrzej "Żurom" Żuromski.

Zakłady bukacherskie TOTALbet faworyta w tym pojedynku widzą w Witczaku, na którego triumf kurs wynosi około 1.60. A z kodem promocyjnym Totalbet odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

Punchdown 4 karta walk

walki punchdown 4

Punchdown 4 karta walk i drabinka turniejowa zostały ogłoszone/wylosowana 8 maja. Pierwotnie ogłoszony został (odwołany) pojedynek Wilczak – Witczak, a także kilku zawodników turniejowych, jak Mateusz „Mati” Kryszak czy Maksymilian „Max” Leśniak.

Na gali Punchdown 4 nie zawalczy Piątkowska. Pięściarka 14 maja wystąpi na gali Polsat Boxing Night 10, więc nie wiadomo było, czy zdąży zregenerować się w tak krótkim czasie i wystąpić w walce na liście. Pojawiły się głosy, że skoro jednak ogłoszono zakontraktowanie tak głośnego nazwiska, można było domniemać, że była mistrzyni świata w boksie zadebiutuje w nowej organizacji na gali Punchdown 4. Jak się okazało, jej nazwisko nie znalazło się na plakatach promujących czwartą edycję gali.


Jaki jest termin gali Punchdown 4?
Gala Punchdown 4 zaplanowana jest na 22 maja.
Czy Bonus BGC zawalczy na Punchdown 4?
Tak, Piotr Witczak ma zmierzyć się z Krystianem "Krychą" Wilczakiem.