Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się w jednej z walk na gali KSW 83: Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kiedy walka Pudzianowski vs Szpilka? O której godzinie walka Pudzianowski vs Szpilka?

Pudzianowski vs Szpilka KSW 83: Colosseum 2 - data

Walka w kategorii ciężkiej, którą można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), odbędzie się w sobotę 3 czerwca.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2

 

O której godzinie walka Pudzianowski vs Szpilka

Organizacja KSW ustaliła kolejność walk na kilka dni przed głównym wydarzeniem w Warszawie. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Pudzianowski i Szpilka z racji, że w karcie walk KSW 83: Colosseum 2 mamy aż 11 zestawień, powinni wejść do oktagonu w okolicach godziny 22:00. Bardziej nastawiamy się jednak na okolice godziny 23:00, gdyż pomiędzy walkami będziemy świadkami wielu analiz w studiu.

Pudzianowski vs Szpilka

Khalidov okazał się zbyt trudnym technicznie rywalem do przejścia dla Mariusza Pudzianowskiego podczas gali KSW XTB 77. Popularny strongman i zawodnik MMA przegrał z doświadczonym Czeczenem już w pierwszej rundzie.

Szpilka do tej pory dwukrotnie mierzył się w nowej dla siebie formule MMA. Podczas gali KSW 71 pokonał Serhija Radczenko. Następnie zadebiutował we freak fightach, zwyciężając z Denisem "Bad Boy" Załęckim, choć przyczyniła się do tego kontuzja.

colosseum 2 baner

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoica z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!