Mariusz Pudzianowski i Michał Materla zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 70. Kto jest faworytem bukmacherów w tym pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Pudzianowski vs Materla KSW 70

Zakłady bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Materla na KSW 70, czyli kto jest faworytem tego niespodziewanego starcia? Kursy na walkę Pudzianowski vs Materla jako pierwszy wystawił bukmacher Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli oficjalny sponsor federacji KSW.

Jak się okazało, mimo ogromnej przewagi warunków fizycznych na korzyść Pudziana, faworytem tego starcia jest popularny Cipao.

Kursy Pudzianowski vs Materla

Kursy na Pudzianowski vs Materla jasno wskazują, że bukmacherzy większe szanse na wygraną dają zawodnikowi ze Szczecina. Nie oznacza to jednak, że Pudzian jest pozbawiony szans. Wygrana Materli została oszacowana na kurs 1.57, z kolei wygrana Pudzianowskiego - 2.41.

Zobacz także - karta walk KSW 70

Pudzianowski będzie znacznie cięższy od swojego rywala. Dość powiedzieć, że Pudzian to zawodnik kategorii ciężkiej, a Materla na co dzień rywalizuje w wadze do 84 kilogramów. Z pewnością tym razem nie będzie zbijał kilogramów, więc nieco zbliży się pod tym względem do Pudzianowskiego, ale wciąż przewagę siły i kilogramów będzie miał legendarny strongman.

Typy Pudzianowski vs Materla

Typy na Pudzianowski vs Materla, czyli kto wygra? Choć w ostatnich latach pojedynki byłego mistrza KSW nie wyglądają tak, jakby sobie tego życzył, trudno nie zgodzić się z przewidywaniami bukmacherów.

Zobacz także – zarobki Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego

Materla, jak rozbity by nie był, jest faworytem w walce z Pudzianowskim i powinien wygrać ten pojedynek. Będzie szybszy, lepszy w stójce, a nie jest powiedziane, że jego zapaśnicze umiejętności nie pozwolą mu również uporać się z Pudzianowskim w płaszczyźnie zapaśniczej. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Materla wygra ten pojedynek.