Bukmacherzy bardzo często decydują się na współprace ambasadorskie. Jedną z najpopularniejszych w Polsce jest zdecydowanie ta Mariusza Pudzianowskiego z Betfanem. Niestety nie jest wiadome jak prezentują się zarobki Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego za bycie ambasadorem. Warto jednak przyjrzeć się na owoce tej współpracy.

Na czym polegała współpraca Pudzianowskiego z bukmacherem Betfan?

Trzeba przyznać, że decyzja bukmachera Betfan na współpracę z Pudzianem była "strzałem w dziesiątkę". Były strongman jest bardzo mocno kojarzony z marką. Nic dziwnego, skoro pojawia się on przy większości działań bukmachera. Współpraca jest realizowana na wielu płaszczyznach. Pudzianowski pojawia się na grafikach promujących Betfan i jego promocje. Ambasadora często możemy ujrzeć również w bluzie, czy koszulce bukmachera jak np. podczas wywiadu w Kanale Sportowym. Betfan zdecydował się także na stworzenie serii spotów reklamowych z udziałem Pudziana.

Humorystyczna kampania na Mundial ,,Zakład? Zakład" z Pudzianem

Szerokim echem odbiła się kampania bukmachera z okazji Mundialu. Wyemitowana została seria spotów reklamowych z udziałem Pudziana i Człowieka Konia. Została ona zrealizowana w sposób humorystyczny, nawiązując przy tym do Reprezentacji Polski. Można przypuszczać, że reklamy zachęciły wiele osób, aby użyć kod promocyjny Betfan i zarejestrować tam swoje konto.

Betfan z Pudzianem w kampanii ,,Polska Guuurom!"

Użytkownicy regularnie korzystający z bukmachera Betfan, z całą pewnością kojarzą hasło "Polska Guuurom!". Jego początków należy szukać jakiś czas wstecz, za sprawą kampanii reklamowej z okazji EURO 2020. Kampania miała oczywiście promować bukmachera, przy jednoczesnym okazywaniu wsparcia dla Reprezentacji Polski. Betfan już przyzwyczaił swoich użytkowników do luźnego podejścia i wszystko przygotował w sposób humorystyczny. Na dzień dzisiejszy kampania "Polska Guuurom!" dalej pojawia się na stronie bukmachera, w formie cyklicznych promocji.

O co chodzi z koniem Betfana?

Korzystając z oferty Betfan, który w rankingu bukmacherów zajmuje wysokie miejsce, często możemy spotkać wizerunek konia. Nie jest to przypadkowe działanie. Okazuje się, że ambasador marki, Mariusz Pudzianowski jest właścicielem konia, występującego w wyścigach. Jego sponsorem tytularnym jest oczywiście bukmacher, stąd nazwa Koń Betfan. Cyklicznie pojawiają się nawet promocje związane z wyścigami konia.

Jak widać, ambasador bardzo mocno angażuje się w życie promowanej marki. Warto również wiedzieć, że Pudzian posiada firmę transportową. Co ciekawe, jeden z jego tirów został oklejony w sposób reklamujący bukmachera. Jest on w jego barwach, posiada jego logo oraz hasło "Nie grasz, nie wygrasz", którego Betfan regularnie używa.