W najbliższych dniach będziemy świadkami rewanżowych spotkań w europejskich pucharach. Rywalizacja w półfinałach nie jest jeszcze zakończona, a każdy zespół ma szanse na finał. Bukmacher Betcris na okazję meczów w europejskich pucharach przygotował dla nas nową ofertę promocyjną. W jej ramach do wygrania jest znakomite freebet.

Europejskie puchary: freebet 10 zł od Betcris

Zaczynając od wtorku, aż do czwartku włącznie czeka nas aż sześć meczów w europejskich pucharach. Czas na rewanże w półfinałach poszczególnych rozgrywek. Na pierwsze danie czeka nas starcie Interu Mediolan z AC Milanem. Nerazzurri wypracowali sobie aż dwubramkową przewagę w pierwszym spotkaniu. Dzięki temu do rewanżu mogą przystępować ze względnym komfortem psychicznym. Rywalizacja wciąż jest otwarta w parze Manchester City – Real Madryt. Tam w pierwszym meczu padł remis 1:1. Najlepsi bukmacherzy typują awans Obywateli, ale Królewscy wielokrotnie pokazali, że w Lidze Mistrzów nigdy nie należy ich lekceważyć.

Ciekawie zapowiada się także rywalizacja w Lidze Europy i Lidze Konferencji. W pierwszych meczach nie obyło się tam bez niespodzianek. FC Basel rzutem na taśmę wygrał na wyjeździe z Fiorentiną 2:1. Dzięki temu w rewanżu będzie w komfortowej pozycji. Podobnie zresztą jak AS Roma. Wilki wygrały po ciężkim boju 1:0 z Bayerem Leverkusen. Aptekarze postarają się na własnym stadionie o odwrócenie losów rywalizacji. Może jednak nie być łatwo. Typy bukmacherskie na mecz rewanżowy Bayeru z Romą, a także wiele innych spotkań znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Regulamin

Zasady promocji Betcris

Promocja Betcris skierowana jest do graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Można dzięki niej otrzymać freebet o wartości 10 PLN. Aby tak się stało, w dniach 16.05 - 18.05.2023, należy dokonać depozytu min. 20 PLN i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 20 PLN. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Zdarzenia na kuponie mogą dotyczyć jedynie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Bez znaczenia czy kupon okaże się przegrany lub wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 10 PLN. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem min. 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 PLN. Jeśli nie macie konta u tego bukmachera, załóżcie je z naszym kodem promocyjnym Betcris.

Warunki promocji Betcris