Bukmacher Betcris specjalnie na okazję najbliższej kolejki PKO Ekstraklasy przygotował dla nas atrakcyjną ofertę promocyjną. W weekend czeka nas starcie, na które czeka pół Polski. Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Lider jest faworytem, jednak mało który zespół wyjeżdża z Łazienkowskiej z kompletem punktów. Z tego też powodu spodziewamy się pasjonującego starcia.

Legia – Raków: freebet 50 zł od Betcris

Osiem zwycięstw i dwa remisy. Legia Warszawa w 2023 roku nie zwalnia tempa i goni wciąż w tabeli PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa. Lider ma jednak cały czas dziewięć punktów przewagi, co wydaje się bezpiecznym buforem bezpieczeństwa. W sobotę spodziewamy się jednak fantastycznego meczu przy Łazienkowskiej, w którym zmierzą się dwa zdecydowanie najlepsze zespoły obecnego sezonu Ekstraklasy. Raków marzy o mistrzostwie od dawna. Ekipa z Częstochowy nigdy nie miała jeszcze okazji zdobyć trofeum, które dla Marka Papszuna stanowiłoby znakomite podsumowanie ciężkiej pracy i trudu, jaki włożył w stworzenie tej drużyny. Naturalnie darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie znajdziecie na naszej stronie internetowej.

W poprzednim starciu Raków rozbił wręcz Legię, wygrywając aż 4:0. Wojskowi nie byli wówczas w tak dobrej dyspozycji, jak obecnie. Mecz Rakowa z Legią to nie jedyne starcie, które warte będzie śledzenia. Dobrze zapowiada się również spotkanie Cracovii z Widzewem, który co prawda stracił już łatkę rewelacji sezonu, ale wciąż radzi sobie przyzwoicie. Beniaminek zajmuje po 25. kolejkach szóste miejsce, czego przed sezonem kompletnie nikt nie zakładał. Marek Niedźwiedź nie jest jednak zadowolony ze skuteczności swoich podopiecznych. Ci strzelili zaledwie sześć goli w ostatnich siedmiu meczach. W rundzie jesiennej pod tym względem wyglądali dużo lepiej. Z tego względu to Cracovia jest faworytem bukmacherów.

Regulamin

Zasady promocji Betcris

Na okazję najbliższej kolejki Ekstraklasy promocję ma dla nas Betcris. Oferuje freebet w wysokości aż 50 zł. Co zrobić, żeby go odebrać? Wystarczy dokonać depozytu na min. 50 zł i zagrać kupon AKO za 50 zł zawierający przynajmniej trzy zdarzenia wyłącznie z oferty na polską Ekstraklasę. Kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia to 1.30. Jeżeli wszystkie zdarzenia na kuponie okażą się przegrane, Betcris zaoferuje nam w ramach rekompensaty bonus w wysokości 50 zł. Przede wszystkim jednak załóżcie u bukmachera konto z naszym kodem promocyjnym Betcris. Wówczas otrzymanie atrakcyjny bonus powitalny od bukmachera.

Warunki promocji Betcris