Podczas gali Prime Show MMA 5 dojdzie do ponad 10 emocjonujących starć. Jakie są najlepsze typy na Prime Show MMA 5? Sprawdź w poniższym artykule!

 

Sprawdź wszystkie wyniki gali Prime Show MMA 5

 

Prime Show MMA 5 kursy bukmacherskie

Nadchodzącą galę Prime Show MMA 5 można typować wyłącznie u bukmachera Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna). Największym faworytem na całej karcie walk Prime Show MMA 5 jest Ewa Piątkowska, na którą kurs wynosi zaledwie 1.12.

Prime Show MMA 5 typy bukmacherskie

Wśród walk na Prime Show MMA jest kilka "pewniaków". W tym tekście postaramy się wytypować wyniki najbardziej wyrównanych starć według bukmacherów.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Dominik Zadora

Walka wieczoru gali Prime Show MMA 5. Kasjo jest faworytem przede wszystkim ze względu na formułę walki. Mimo że pojedynek odbędzie się w małych rękawicach, to Zadora nie będzie mógł korzystać ze swojej najmocniejszej broni, czyli kopnięć. Życiński dodatkowo będzie miał przewagę wzrostu i zasięgu. Życiński jest też blisko 10 kilogramów cięższy. To wszystko sprawia, że stawiamy na wygraną Don Kasjo.

TYP: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Jacek "Muran" Murański

Najbardziej wyrównany pojedynek w opinii bukmachera Fortuna. Mogłoby się wydawać, że wszystko przemawia za wygraną Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN jest wyższy, cięższy oraz młodszy od swojego oponenta. Jacek Murański udowodnił jednak w swoich dotychczasowych starciach, że jego charakter do walki jest wyjątkowo. Według nas właśnie tym da radę przełamać Jóźwiaka i ostatecznie zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

TYP: Jacek "Muran" Murański

Łukasz Karpiński vs Damian "The Karpi" Kasprzak

Pojedynek ten został dodany do karty walk Prime Show MMA 5 na ostatnią chwilę. Kasprzak w swoich social mediach przyznał, że na przygotowanie miał zaledwie 9 dni. Mimo tego naszym zdaniem będzie w stanie pokonać Karpińskiego. Wiadomo, że The Karpi od wielu lat jest związany ze sportem, co w walce dwóch debiutantów może mieć kluczowe znaczenie. Karpiński natomiast w ostatnich latach nie stronił od używek oraz imprezowego stylu życia, co może negatywnie na niego wpłynąć zwłaszcza w późniejszej fazie walki.

TYP: Damian "The Karpi" Kasprzak

Pozostałe typy na Prime Show MMA 5

Podczas gali Prime Show MMA 5 odbędzie się wiele walk, w których faworyt wydaje się oczywisty. Nasze pozostałe typy na Prime Show MMA 5, które nie wymagają obszernej analizy, to zwycięstwa Czarnego Polaka, Grzegorza Szulakowskiego, Ewy Piątkowskiej i Łukasza Magicala.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!