Obecnie powstaje coraz więcej organizacji walk typu freak fight. Jedną z nich jest Prime MMA. Jej twarzą jest znany z występów na FAME MMA - Kasjusz ,,Don Kasjo" Życiński. Zawodnik zmienił federację na przełomie 2021 i 2022 roku. Mylnie jest on uważany jako Prime MMA właściciel, jednak jest to dalekie od prawdy. Kim zatem są Prime MMA włodarze?

Włodarze Prime MMA - kim są?

Wbrew popularnej w internecie opinii - do siatki włodarzy organizacji nie należy popularny Don Kasjo. Co ciekawe, rzeczywiści włodarze federacji są mocno związani z inną galą organizującą walki. Chodzi tutaj o Fight Exclusive Night. Z tego względu, warto zainteresować się, gdzie oglądać FEN. Spoglądając do Krajowego Rejestru Sądowego, dowiemy się, że Prime MMA posiada dwóch udziałowców: Kamila Birka oraz Bartosza Szubę, a prezesem organizacji jest Tomasz Bezrąk.

Tomasz Bezrąk

Prime MMA prezes to nikt inny jak Tomasz Bezrąk. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu od czerwca 2021 roku piastuje stanowisko prezesa federacji. W sieci nie znajdziemy za dużo informacji na jego temat. Po jego aktywności wnioskować można jednak, że federacja Prime MMA jest projektem, któremu poświęca całość swojego czasu.

Kamil Birka

O większościowym udziałowcu Prime MMA nie ma zbyt wiele informacji. Z dostępnych wiadomości wiemy, że Prime MMA włodarze są związani również z federacją Fight Exclusive Night. To samo dotyczy się również Kamila Birka. Włodarz poza FEN jest związany z takimi firmami jak: Integran, czy Adwokaci Birka i Partnerzy. Szczególnie to ostatnie powiązanie może sugerować, że właściciel Prime MMA jest związany z sektorem prawnym i być może ukończył prawo.

Bartosz Szuba

Pomimo iż właściciel Prime MMA jest mniejszościowym udziałowcem, to zdaje się, że znacznie częściej wypowiada się on w mediach na tematy dotyczące federacji. Podobnie jednak jak w przypadku jego wspólnika, jego aktywność zawodowa i życiowa pozostaje zagadką. Udziałowiec widnieje w rejestrach takich firm jak:

  • Prime MMA
  • FEN MMA
  • Integran
  • Wrocławskie Stowarzyszenie Kupców

Udziały właścicieli Prime MMA

Prime MMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona została 27 października 2021 roku. Według wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym, spółka z siedzibą we Wrocławiu ma kapitał zakładowy wyceniony na 15.000 PLN. Udziały właścicieli Prime MMA prezentują się następująco:

  • Kamil Birka - 70% (10.500 PLN)
  • Bartosz Szuba - 30% (4.500 PLN)