Prime MMA 7 odbędzie się już dziś o 20:00. Wielu fanów freak fightów z pewnością jest ciekawych, gdzie obejrzeć Prime MMA 7 za darmo. Sprawdź czy można oglądać dzisiejszą galę za darmo oraz gdzie znaleźć darmowy stream na Prime MMA 7!

Prime MMA 7 - darmowy stream

Gala Prime MMA 7 za darmo? Gala Prime MMA 7 niestety nie będzie transmitowana za darmo. Od pierwszej edycji organizacja Prime MMA, podobnie jak pozostałe freakowe organizacje, zdecydowała się na transmisję swoich gal wyłącznie w PPV. Tak samo będzie również w przypadku Prime MMA 7. Całą galę w pełni można typować z kodem promocyjnym Fortuna, który gwarantuje bonus powitalny do 335 PLN!

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić wyniki Prime MMA 7 i relację tekstową. Wystarczy kliknąć poniższy baner.

prime 7 relacja

Prime MMA 7 - darmowa transmisja

Co prawda cała gala Prime MMA 7 nie będzie możliwa do obejrzenia za darmo. Jednak fani mogą liczyć na darmową transmisję początku sobotniej gali. Jest to powszechny zabieg wśród federacji freakowych, mający za zadanie zachęcić niezdecydowanych kibiców do kupna pay-per-view.

Zazwyczaj fani mogą liczyć na dwie darmowe walki. Podobnie będzie w przypadku Prime MMA 7, bowiem darmowa transmisja na kanale YouTube Prime MMA obejmie pierwsze dwie walki turnieju Igrzyska Gladiatorów.

Specjalną ofertę przygotował również bukmacher Fortuna. Dla użytkowników, którzy posiadają aktywne konto w Fortunie i w ciągu ostatnich 7 dni postawią dowolny kupon za min. 2 PLN, walka Cios vs Jówko zostanie udostępniona za darmo w Fortuna TV.

cichy vs jowko w fortunie
eFortuna.pl

Cała gala Prime MMA 7 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę Prime MMA 7 za darmo? Jeżeli chcemy obejrzeć całą galę Prime MMA 7, to musismy wykupić dostęp do pay-per-view. Ile natomiast kosztuje Prime MMA 7 PPV? Transmisja Prime MMA 7 PPV kosztuje 39,99 PLN lub 44,99 PLN. Zakupu możemy dokonać wyłącznie za pośrednictwem strony primemma.tv.