Transmisje meczów piłkarskich w czasie rzeczywistym to coś, czego nie może odpuścić żaden kibic, który nie ma możliwości osobiście stawić się na trybunach. Jeszcze do niedawna transmisje odbywały się jedynie w tradycyjnej telewizji. Wymagało to dostępu do danego kanału telewizyjnego, a często prowadziło też do sprzeczek z innymi członkami rodziny, którzy chcieli w tym czasie oglądać coś innego. Na szczęście, wraz z rozwojem Internetu oraz coraz szybszymi łączami o lepszej przepustowości, możliwe stało się transmitowanie meczów online. Coraz więcej polskich bukmacherów decyduje się na wprowadzenie takiej opcji do swojej oferty. Fortuna Live TV to jeden z pierwszych tego typu kanałów. Na czym dokładnie to polega i jakie korzyści zyskują widzowie oraz uczestnicy zakładów? Odpowiedzi na te pytania przedstawiamy w poniższym tekście.

 

ODBIERZ 20 PLN

BEZ DEPOZYTU Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

 

Jak działa Fortuna Live Stream?

fortuna live stream

Transmisje na żywo to doskonałe uzupełnienie oferty bukmacherów. Dzięki takiemu rozwiązaniu stało się możliwe, aby w jednym miejscu obstawiać wyniki i jednocześnie śledzić na bieżąco przebieg danego wydarzenia sportowego. Fortuna Live zapewnia całkowicie darmowy dostęp do legalnego streamu meczów piłkarskich oraz zawodów z innych dyscyplin sportowych. Za pośrednictwem tej usługi prezentowane są m.in. rozgrywki odbywające się w ramach:

  • niemieckiej Bundesligi,
  • włoskiej Serie A,
  • hiszpańskiej La Liga,
  • francuskiej Ligue 1,
  • pozostałych bardziej i mniej popularnych lig piłkarskich.

Transmitowane są również mecze NHL i NBA oraz inne sporty, takie jak siatkówka, tenis czy piłka ręczna. Niektóre z nich nie cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce, dlatego nie wyświetla się ich w tradycyjnej telewizji. Fortuna TV to zatem jedyny sposób, aby śledzić na żywo takie rozgrywki. Należy też wspomnieć o wysokiej jakości udostępnianego streamu. Jeśli odbiorca dysponuje odpowiednim urządzeniem i szybkim połączeniem internetowym, otrzyma płynną, niezawieszającą się transmisję w czasie rzeczywistym. To nieocenione rozwiązanie dla wszystkich miłośników sportu.

Jak oglądać Fortuna Live TV?

Aby uczestniczyć w transmisjach na żywo, należy spełnić jedynie kilka prostych warunków. Usługa jest dostępna wyłącznie dla osób, które posiadają konto pozwalające na udział w internetowych zakładach. Założenie go nie wymaga żadnych opłat, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie zakładów bukmacherskich Fortuna lub w przygotowanej przez tę firmę aplikacji na smartfony i tablety. Wykorzystując kod promocyjny TYPERVIP otrzymasz bonus powitalny Fortuna. Po zalogowaniu się na swoje konto należy przejść do zakładki „Zakłady Live”. Po lewej stronie ekranu wyświetli się lista aktualnie rozgrywanych meczów, wraz z aktualizowanymi na bieżąco wynikami.

Przy wydarzeniach transmitowanych przez Fortuna Live Stream pojawia się specjalna ikonka. Wystarczy ją kliknąć, aby obraz z meczu pojawił się po prawej stronie ekranu. Bardzo przydatnym udogodnieniem okazuje się opcja filtrowania sportowych wydarzeń. Dzięki niej można otrzymać listę zawierającą tylko wydarzenia transmitowane na żywo. Podobnie funkcjonuje aplikacja Fortuna na urządzenia mobilne, tutaj dodatkową zaletą jest opcja powiększenia obrazu ze streamu na cały ekran.

Fortuna Live — zalety dla graczy

fortuna live

Wspominaliśmy już o darmowym dostępie do legalnych transmisji wydarzeń sportowych w wysokiej jakości, a także możliwości zobaczenia rozgrywek w ogóle nietransmitowanych przez polskie stacje telewizyjne. Pora przejść do korzyści, jakie zyskują uczestnicy internetowych zakładów bukmacherskich. To właśnie oni stanowią główną grupą docelową usługi Fortuna TV. Stream na stronie z zakładami ma na celu ułatwienie graczom obstawiania już w trakcie trwania rozgrywek. Wiele osób decyduje się na grę w ten sposób, nie bez przyczyny uważając, że to o wiele bardziej emocjonujące. Dzięki temu nie pozostawia się wszystkiego w rękach losu, lecz ma się możliwość podejmowania decyzji na podstawie aktualnej sytuacji na boisku. W połączeniu z dostępnymi na stronie statystykami, otrzymuje się potężne narzędzie do obstawiania wyników, co znacznie zwiększa szanse na wygraną.

Fortuna Live TV — czym różni się od transmisji telewizyjnych?

transmisje fortuna

Podstawowa różnica pomiędzy usługą Fortuna Live Stream a tradycyjnymi transmisjami wydarzeń sportowych przez stacje telewizyjne, to brak komentarza. W głośnikach słychać jedynie dźwięki ze stadionu lub hali sportowej, bez udziału lektora, który opisuje przebieg meczu. Dla osób przyzwyczajonych do oglądania takich transmisji brak udziału komentatora może być wadą. I jest to tak naprawdę jedyny minus usługi Fortuna Live. Osoby obstawiające mecze muszą same uważnie śledzić wydarzenia, a więc powinny dobrze znać się na danej dyscyplinie. Z drugiej strony, brak konieczności dodania komentarza pozwala na szybsze przekazanie obrazu do odbiorców, podczas gdy przy tradycyjnej transmisji zawsze występuje pewne opóźnienie. To tylko jeden z wielu, oprócz opisanych wcześniej, powodów przewagi Fortuna TV nad przekazem ze stacji telewizyjnych.

Jak działa Fortuna Live Stream? Fortuna Live Stream umożliwia oglądanie meczów na żywo i jednocześnie śledzenie na bieżąco przebiegu danego wydarzenia sportowego. Jak oglądać Fortuna Live TV? Aby oglądać mecz na żywo na Fortunie, należy mieć w pełni zarejestrowane konto u tego operatora. Po zalogowaniu się na swoje konto należy przejść do zakładki Zakłady Live. Po lewej stronie ekranu wyświetli się lista aktualnie rozgrywanych meczów, wraz z aktualizowanymi na bieżąco wynikami. Przy wydarzeniach transmitowanych przez Fortuna Live Stream pojawia się specjalna ikonka. Wystarczą ją kliknąć, aby obraz z meczu pojawił się po prawej stronie ekranu.