Nie da się ukryć, że Natan Marcoń wie, jak robić show. Po ceremonii losowania par na turniej odbywający się na FAME 20, do studia zadzwonił przeciwnik Szeliego. Okazuje się, że kolejnym wrogiem na liście Marconia jest… Arek Tańcula.

Marcoń zapowiada, że na konferencji wyciągnie na Tańculę sporo brudów

Konferencje przed galą są nieodłączną częścią freak fightowego świata. To właśnie w trakcie konferencji dzieją się największe „dymy”, które są przedsmakiem emocji na gali. Konferencja przed galą FAME 20 odbędzie się w poniedziałek 5 lutego. Według zapowiedzi dzwoniącego do studia Natana Marconia, jest on przygotowany do wyciągnięcia brudów nie tylko na Piotra Szeligę, ale także na nowego wroga, czyli Arkadiusza Tańculę.

W trakcie rozmowy Marcoń zapowiedział, że w dzień konferencji pojawi się na jego kanale film, przedstawiający historie osób poszkodowanych przez Tańculę. Arojo zripostował szybko, że jeżeli Natan ma na niego jakieś dowody, to najlepiej, żeby od razu poszedł do prokuratury.

Wygląda więc na to, że na zbliżającej się konferencji będzie sporo emocji, ponieważ zarówno Piotr Szeliga, jak i Arek Tańcula mają już z Marconiem poważny konflikt. Z kolei samozwańczy „Król Freak Fightów” nie przepuści okazji do ośmieszenia swoich oponentów. Na sam koniec telefonu do studia Pierzasty wyznał następującą sentencję:

Pamiętajcie. Możecie kłamać wszystkich, ale dwie osoby i tak będą wiedzieć prawdę - Bóg i Natan Marcoń.