Do gali FAME MMA 20 pozostało jeszcze kilka miesięcy. Wydarzenie to odbędzie się bowiem 10 lutego 2024 roku. Nieoficjalnie poznaliśmy pierwszą walkę, która odbędzie się na tej gali. Według informacji Szalonego Reportera na FAME MMA 20 dojdzie do pojedynku Daro Lew vs Dis!

Daro Lew vs Dis - FAME MMA 20

Szalony Reporter znany jest z ogłaszania zakontraktowanych już walk zanim oficjalnie zrobi to federacja. Informacje te bardzo często się potwierdziają, więc również teraz można je traktować jak wiarygodne. Przy okazji swojego ostatniego materiału Matysiak postanowił zdradzić, że na gali FAME MMA 20 odbędzie się walka Daro Lew vs Dis. Co ciekawe, początkowo organizacja chciała zestawić Disa właśnie z Szalonym Reporterem.

A co już mi k***a, ja się zawsze hamowałem... tak, na 20 (FAME MMA 20 - przyp. red.) Dis z Daro Lwem. (...) Dis chce bardzo kogoś na przetarcie (...) Co jest najśmieszniejsze i naprawdę aż mi się w to nie chce wierzyć, ale naprawdę (...) FAME proponował Disowi mnie, także FAME generalnie nawet mnie nie spyta, ale może zaproponować.

Przy okazji tej informacji warto podkreślić, że oznacza to zakontraktowanie przez FAME nowego zawodnika. Norbert "Dis" Gierczak na swoim koncie ma jeden występ. Zadebiutował w lutym 2022 roku na gali High League 2, kiedy to pokonał Macieja "Zonego" Zoniuka.

Nie jest tajemnicą, że najbardziej wyczekiwaną walką Disa jest jego starcie z Xayoo. Streamerzy ci przed laty byli ze sobą wyjątkowo skonfliktowani. Aktualnie wydaje się, że ich relacje nie są już aż tak napięte, jednak gdyby rzeczywiście doszło do takiego pojedynku, fani z pewnością dostaliby odpowiednią dawkę dymów.