Typy na walkę Popo vs Mixer na FAME MMA 11, czyli starcie dwóch debiutujących w klatce twórców internetowych. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na pojedynek, na który czeka wielu kibiców?

Zakłady bukmacherskie Popo vs Mixer na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Popo vs Mixer dostępne są dla graczy w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli u oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy wskazują na to, że faworytem jest Popo, który zdaje się być znacznie większy fizycznie i mieć nieco większe zacięcie do walki od swojego przeciwnika.

Kursy Popo vs Mixer na FAME MMA 11

Kursy na walkę Popo vs Mixer dość jasno wskazują na to, kto jest faworytem tego starcia. Wygrana Popo została oszacowana na 1.30, z kolei triumf Mixera – 3.00. Dla wielu może być to niespodzianka, gdyż obaj debiutują w klatce. Wydaje się jednak, że z tej dwójki zdecydowanie lepsze predyspozycje do startów w MMA ma Popo. Mixer kiepsko wypadł na konferencji prasowej i widać było, że mocno się stresował. A skoro zestresowała go tego typu konfrontacja z rywalem i widownią, co będzie, gdy drzwi od klatki się zamkną?

Zobacz także - kim jest Popo?

Typy na Popo vs Mixer na FAME MMA 11

Gramy wygraną Popo. Choć obaj zawalczą w tej samej wadze, Popo zbija kilogramy, a Mixer będzie je dobijał. Nie ulega wątpliwości, że w korzystniejszej sytuacji jest więc Popo, który w dniu pojedynku z pewnością będzie ważył więcej od swojego przeciwnika. Przewaga kilogramów + silniejsza psychika skłaniają nas do tego, żeby bez większych wątpliwości wytypować triumf popularnego streamera.

Nasz typ – Popo pokona Mixera, kurs 1.30