Wraca Polsat Boxing Night! Dziesiąta edycja pięściarskiej gali telewizji Polsat to zarówno pojedynki amatorskie, jak i zawodowe z udziałem między innymi Ewy Piątkowskiej czy Michała Cieślaka. Polsat Boxing Night 10 kto wygrał? Polsat Boxing Night 10 wyniki – kim są Polsat Boxing Night 10 zwycięzcy? Polsat Boxing Night 10 wyniki walk – jak wygląda Polsat Boxing Night 10 podsumowanie rezultatów?

Polsat Boxing Night 10 kto wygrał?

O tym, kto wygrał Polsat Boxing Night 10, przekonamy się w piątek, konkretniej 14 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem gala PBN 10. Organizatorzy przygotowali pojedynki zarówno w boksie amatorskim, jak i tym zawodowym. W walce wieczoru wystąpi Michał Cieślak, którego rywalem będzie Jurij Kaszinski. Zwycięzca w znaczącym stopniu przybliży się do walki o mistrzowski pas.

Polsat Boxing Night 10 wyniki

Polsat Boxing Night 10 wyniki organizatorów będą ciekawić zarówno te sportowe, jak i jeśli chodzi o oglądalność gali. Co prawda PBN 10 nie jest transmitowany w systemie PPV, a w otwartym Polsacie, ale wynik oglądalności zawsze jest pewnym wyznacznikiem tego, na jakim poziomie stała gala i jakim zainteresowaniem się cieszyła. Często od tego, jakie były wyniki gali, jeśli chodzi o oglądalność, zależy to, czy kolejna odsłona zostanie zorganizowana, czy jednak projekt nie „spiął się” finansowo. Patrząc jednak na to, jaką marką na rynku cieszą się gale PBN i jak potężna telewizja stoi za tym przedsięwzięciem, z pewnością prędzej czy później doczekamy się kolejnej edycji Polsat Boxing Night – tym razem z numerem 11.

Polsat Boxing Night 10 zwycięzcy

Polsat Boxing Night 10 zwycięzcy poznamy więc późnym popołudniem i wieczorem w piątek. Warto jednak przeanalizować kursy, jakie na tę galę przygotowały zakłady bukmacherskie Fortuna. Do wytypowania możliwe jest pięć zawodowych pojedynków. W czterech z pięciu wyraźnie widać faworytów swoich walk. Maksim Hardziejka (1.07) powinien bez problemu poradzić sobie z zawodnikiem MMA startującym w boksie, czyli Danielem Rutkowskim (9.30).

Większych kłopotów ze swoją rywalką nie powinna też mieć Ewa Piątkowska (1.08). Łukasz Stanioch (1.20) jest faworytem w walce ze znacznie bardziej doświadczonym Robertem Talarkiem (4.80), a w walce wieczoru zdecydowanie większe szanse na triumf daje się Michałowi Cieślakowi (1.14) niż Juriemu Kaszinskiemu (6.15).

Zobacz także: Kod promocyjny Fortuna

Jeśli sugerować się kursami, najbardziej wyrównanie zapowiada się starcie Nikodema Jeżewskiego z Vladimirem Reznickiem. Kurs na Polaka wynosi 1.45, a na Czecha - 2.75.

Polsat Boxing Night 10 wyniki walk

Polsat Boxing Night 10 wyniki walk poznamy w piątek. Wówczas przekonamy się, czy Michał Cieślak przybliżył się do mistrzowskiej próby, pokonując swojego przeciwnika. Dowiemy się także, jak w kolejnym występie w boksie poradził sobie... mistrz MMA, Daniel Rutkowski. Być może również wśród walk amatorskich szerszej publiczności objawi się wielki talent, który lada chwila ruszy na podbój ringów zawodowych.

Karta walk Polsat Boxing Night 10:

Michał Cieślak pokonał Jurija Kaszinskiego przez TKO, runda 1
Łukasz Stanioch pokonał Roberta Talarka przez jednogłośną decyzję sędziów
Daniel Rutkowski pokonał Maksima Hardzeikę przez większościową decyzję sędziów
Ewa Piątkowska pokonała Judy Waguthii przez jednogłośną decyzję sędziów
Nikodem Jeżewski pokonał Vladimira Reznicka przez jednogłośną decyzję sędziów

Bartłomiej Rośkowicz pokonał Pawła Sulęckiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Oliwier Zamojski pokonał Dominika Palaka przez jednogłośną decyzję sędziów
Sebastian Kusz pokonał Kevina Lakatosa przez jednogłośną decyzję sędziów

* walka na zasadach boksu olimpijskiego

Polsat Boxing Night 10 podsumowanie

Polsat Boxing Night 10 podsumowanie będzie możliwe po zakończeniu gali. Śledząc oficjalne komunikaty, mogliśmy dowiedzieć się, że oprócz walk pięściarskich, organizatorzy przygotowali także występy artystyczne pomiędzy poszczególnymi pojedynkami. Z pewnością będzie więc to jeden z elementów, który będzie warto wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o podsumowanie Polsat Boxing Night 10.