Typy na walkę Polak vs Wiewiór na FAME MMA 12, czyli jedyne mistrzowskie starcie na tej gali. Faworytem co ciekawe nie jest mistrz, a pretendent do pasa – czy faktycznie odbierze mistrzowskie trofeum?

Zakłady bukmacherskie Polak vs Wiewiór na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Polak vs Wiewiór można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do tej walki, w której pretendent jest faworytem do wygranej – według kursów bukmachera i w opinii wielu kibiców czy obserwatorów FAME MMA.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Kursy Polak vs Wiewiór na FAME MMA 12

Kursy na walkę Polak vs Wiewiór od samego początku wskazują na to, że faworytem tego starcia jest Maksymilian Wiewiórka. Choć posiadaczem pasa jest Adrian „Polak” Polański, to pretendent jest faworytem. Trudno się dziwić – Wiewiór, poza przegraną w debiucie z cięższym o kilkadziesiąt kilogramów strongmenem, jest niepokonany w FAME MMA. Świetnie odnajduje się w parterze, a w walce bokserskiej z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem na zasadach boksu pokazał również, że co najmniej nieźle czuje się w płaszczyźnie stójkowej.

Typy na Polak vs Wiewiór na FAME MMA 12

Jeśli chodzi o typy na Polak vs Wiewiór, podobnie jak bukmacherzy, widzimy faworyta w Wiewiórce i właśnie jego wygraną typujemy. Lepszy parter, wyrównana stójka, dodatkowo nic nie wskazuje na to, żeby Wiewiór miał sobie nie poradzić z tym pojedynkiem na płaszczyźnie emocji czy psychicznej. Typujemy wygraną Wiewióra, który odbierze pas Polańskiemu.

Zobacz także - kim jest Wiewiór z FAME MMA?

Nasz typ – Wiewiór pokona Polaka, kurs 1.42