Adrian Polak przegrał turniejowy pojedynek z Josefem Bratanem, jednak miał na tyle sił, aby po zejściu z oktagonu rzucić się na Grega. Ocrhoniarze zareagowali błyskawiczne odciągając Polaka.

Dymy za kulasami - Polak wyprowadzany przez ochroniarzy!

Emocje na gali FAME MMA 20 dotyczą nie tylko oktagonu, ale także tego, co dzieje się za kulisami. Andrian Polak po przegranym pojedynku schodził do szatni, ale zdecydował się na ostatnią w tym dniu szarżę. Co ciekawe, elementem rozjuszającym Polaka nie okazał się żaden z jego legendarnych już przeciwników, ale Greg, czyli Grzegorz Gancewski.

Nie wiadomo, co było powodem tak agresywnego zachowania, jednak prawdopodobnie chodziło o zachowanie Grega w trakcie lub po pojedynku Polaka z Bratanem. Ochroniarze zareagowali szybko i odsunęli Polaka od Grega. Warto dodać, że Grzegorz Gancewski znany na portalu X, jako Greg, zadebiutował na gali FAME MMA Reborn.

Czy na następnych galach zobaczymy pojedynek Polak kontra Greg? Jest to raczej mało prawdopodobne, gdyż Adrian jest weteranem federacji FAME, zaś Greg to dopiero debiutant.