W maj również wchodzimy z przytupem. Czeka nas wiele interesujących starć w europejskiej piłce. Przed nami półfinały Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Konferencji, a także decydujące starcia w topowych ligach Europy. My jednak obecnie skupiamy się na rodzimym podwórku piłkarskim. W najbliższy weekend ponownie czeka nas wiele interesujących starć. W ramach 31. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin zmierzy się z warszawską Legią. Dzięki nowej promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Portowców po kursie wynoszącym 50.00!

Zobacz również: Typy na jutro

Pogoń wygra z Legią po kursie 50

Sporo dzieje się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Mimo sporej przewagi punktowej w lidze Raków ostatecznie uległ Wojskowym w finale Pucharu Polski. Pogoń Szczecin zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli. Portowcy mają jednak raptem dwa punkty przewagi nad Kolejorzem. W tą niedzielę czeka ich nie lada wyzwanie - o 17:30 zmierzą się ze stołeczną Legią. Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 05.05-07.05.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Pogoni Szczecin w meczu z Legią Warszawa w Ekstraklasie. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.