Trwa zacięta walka o podium w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, Ekstraklasie. Trzecie miejsce premiuje bowiem do kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy, a to dla wielu drużyn wielka szansa na zdobycie prestiżu i zastrzyku gotówki. W najbliższy weekend czeka nas wiele interesujących starć na krajowym podwórku. W ramach 27. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin zmierzy się z Cracovią. Dzięki klasycznej promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Pogoni po kursie wynoszącym 50.00!

Zobacz również: Typy na jutro

Kurs 50 na zwycięstwo Pogoni

Szczecińska Pogoń w poprzedniej kolejce zremisowała po zaciętym starciu z Lechem Poznań. Tym samym Kolejorz nadal zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli mając trzy oczka przewagi nad Portowcami. Doskonałą okazją na odrobienie strat dla Pogoni będzie sobotni mecz z Cracovią, która w lidze nie wygrała od pięciu spotkań. Czy tym razem zawodnicy ze Szczecina zdobędą trzy punkty? Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 06.04-08.04.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Pogoni Szczecin w meczu z Cracovią w Ekstraklasie. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.