Niezmiennie bardzo dużo dzieje się w topowych ligach piłkarskich europy. W ten weekend ponownie czeka nas wiele interesujących zestawień. Borussia Dortmund podejmie FSV Mainz, a Rennes zmierzy się z Monaco. Działo będzie się również na hiszpańskim podwórku, gdzie Sevilla zagra z Realem Madryt. Nas jednak w ten weekend najbardziej zainteresuje Ekstraklasa. Jeden z najlepszych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać freebet o wartości nawet 150 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Podwójna wygrana za kupon z Ekstraklasą

Walka o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce nadal trwa. Pewnymi spadkowiczami są Miedź Legnica i Lechia Gdańsk. Do tego grona może dołączyć Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Korona Kielce. Przed nami wiele interesujących starć. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości do 150 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Aby otrzymać freebet, w dniach 26.05 - 27.05.2023, należy dokonać depozytu min. 20 pln i zawrzeć zakład AKO za dokładną stawkę 20 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Zdarzenia na kuponie mogą dotyczyć jedynie Ekstraklasy. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej z kuponu, gracz dodatkowo otrzyma freebet w wysokości wygranej z kuponu (maks. 150 pln). Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.