Pierwsza gala Pink MMA, czyli kto wygrał pojedynki na premierowym wydarzeniu spod szyldu tej organizacji? Sprawdźcie wyniki Pink MMA.

Pink MMA kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na Pink MMA, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 3 czerwca 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem debiutancka gala Pink MMA. Wydarzenie odbiło się w sieci szerokim echem, choć nie każdy wygłosił na temat nowej federacji pozytywną opinię.

Czy zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walki na Pink MMA, mogliśmy wytypować wyniki w jednym z polskich bukmacherów? Niestety - próżno szukać kursów na pierwszą galę Pink MMA.

Pink MMA wyniki

Pink MMA wyniki ciekawiły obserwatorów, jeśli chodzi o wyniki walk. Organizatorzy natomiast na pewno zwracali również uwagę na to, jak będą wyglądać Pink MMA wyniki, jeśli chodzi o sprzedaż dostępów do PPV. Gala transmitowana była bowiem właśnie za pośrednictwem systemu PPV, przez co włodarze Pink MMA na pewno celowali w jak najlepszy wynik sprzedażowy, dzięki czemu będą mogli organizować kolejne wydarzenia Pink MMA.

Pink MMA wyniki gali

Wyniki gali Pink MMA poznaliśmy w piątkowy wieczór. Właśnie 3 czerwca 2022 roku odbyła się bowiem pierwsza gala Pink MMA. W klatce zobaczyliśmy przedstawicieli środowisk LGBT oraz osób utożsamiających się z tym środowiskiem. Swoje umiejętności zaprezentował między innymi MuaBoy, którego kibice gal typu freak fight mogli wcześniej kojarzyć z gali MMA-VIP.

Zobacz także - kim jest MuaBoy?

Pink MMA wyniki walk

Wyniki walk Pink MMA zapowiadały się więc niezwykle ciekawie. Kto pokazał solidne umiejętności, a kto skradł show wejściem do klatki? O tym przekonaliśmy się już w piątek.

Mariolkaa Rebell pokonała Filo przez dyskwalifikację
Alicja Skrilexell pokonała Natalię Lieber przez poddanie (poddanie werbalne)
Darius Rose pokonał Jakuba Cheera przez poddanie (poddanie werbalne)
Ada Śledź pokonała Kingę Kazimierczak przez TKO (ciosy w parterze)
Maksymilian Zięba pokonał Kamila Sowę przez TKO (ciosy w parterze)
Lasuczita pokonała Olę Holatę przez poddanie (poddanie werbalne)
Wiktor Biernacki pokonał Tomasza Kamińskiego przez KO
MuaBoy pokonał Ernesta Szczodrowskiego przez TKO (ciosy w parterze)
Gabriel Nox pokonał Zacka Masternaka przez TKO (ciosy w parterze)
Agnieszka Słomska pokonała Adrianę Mazur przez poddanie (duszenie zza pleców)