Nowa federacja CLOUT MMA to wciąż wiele znaków zapytania. Sławomir Peszko wraz z Lexy Chaplin wiele wyjaśniają w trakcie swoich wypowiedzi. O zawodnikach wiemy niewiele, a karta walk CLOUT MMA 1 świeci na razie pustkami. Były piłkarz i ambasador organizacji wypowiedział się na temat tego, kogo chce ściągnąć do walk w oktagonie. Podał 4 nazwiska piłkarzy!

Piłkarze na CLOUT MMA 1? - Peszko wymienia 4 nazwiska

Jeśli chodzi o zawodników mających zawalczyć w trakcie sierpniowej gali, to wciąż pojawia się tutaj wiele niewiadomych. Wszystko za sprawą faktu, że organizatorzy nie wydali w tym zakresie żadnych ogłoszeń. Podczas jednej ze swoich wypowiedzi Sławomir Peszko postanowił przywołać nazwiska swoich kolegów po fachu, których chciałby zobaczyć w swojej organizacji. Kto znalazł się w tym zestawieniu?

Mężczyzna stwierdził, że bardzo chciałby zobaczyć w walce Artura Boruca. Jest to zawodnik, który w swojej karierze zajmował przede wszystkim pozycję bramkarza. Był zarówno uczestnikiem Mistrzostw Świata, jak i kilkakrotnie zagrał w Mistrzostwach Europy. Kolejnym proponowanym graczem jest Lukas Podolski, czyli napastnik, który reprezentował Niemcy, ale i grał w Górniku Zabrze na pozycji napastnika.

W wymarzonym składzie prezentowanym przez Peszko znalazł się także Kamil Glik. Tym razem mówimy o obrońcy, który znany jest ze świetnych występów w kadrze narodowej. Ostatnim wymienionym przez ambasadora był Marcin Wasilewski, czyli środkowy obrońca i jednocześnie reprezentant Polski. Takie zestawienie mogłoby znacząco podwyższyć popularność gali CLOUT MMA. Czy marzenia Sławomira się spełnią?