Inter Miami w minioną noc pokonał aż 4:1 New England Revolution. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Leo Messi, a jedną Luis Suarez. Jedna z bramek Argentyńczyka padła po pięknym podaniu Sergio Busquetsa.

Messi w gazie, Inter Miami liderem

Mecz z zespołem z Nowej Anglii dla Interu Miami zaczął się źle, bowiem już w 1. minucie gola dla gospodarzy zdobył Tomas Chancalay. Jeszcze przed przerwą za sprawą Leo Messiego Inter Miami wyrównał stan rywalizacji. Druga połowa to już prawdziwy koncert drużyny Gerarda Martino. W 68. minucie meczu przepiękne podanie w pole karne gospodarzy wykonał Sergio Busquets, a Leo Messi pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W końcówce meczu po golu dołożyli Benjamin Cremaschi i Luis Suarez, a mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Interu Miami.

Inter Miami po zwycięstwie nad New England Revolution umocnił się na prowadzeniu w Konferencji Wschodniej ligi MLS. Drużyna, w której występuje Leo Messi w 11 meczach zdobyła 21 punktów i pewnie zmierza w kierunku awansu do fazy play-off.