Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski to ósmy pojedynek na karcie walk KSW 83 Colosseum 2! Jest to starcie odbywające się tuż przed starciem Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Jest to pierwsza podczas wydarzenia z dwóch walk mistrzowskich. Walka o pas wagi średniej zdecydowanie była pełna emocji i przelanej krwi.

Pawlak pokonuje Romanowskiego - KSW 83 Colosseum 2

Już w pierwszej rundzie mieliśmy do czynienia z mocną wymianą ciosów między zawodnikami. Walka o pas mistrzowski wagi średniej ma swoje wymagania, które mężczyźni chcieli spełnić i było to widoczne. Mimo to pierwszy etap nie zakończył się nokautem, a przeprowadził nas do drugiej rundy. To właśnie w niej Romanowski zrobił polowanie na Pawlaka ciągle, zapędzając go w sytuacje bez wyjścia.

Mimo to jego przeciwnik w trzeciej rundzie tworzył świetne wymiany ciosów i wykazywał się sporą wytrzymałością. Panowie zderzyli się głowami i w rezultacie Romanowski skończył z rozciętą głową. Finalnie w czwartej rundzie cała klatka została skąpana krwią Romanowskiego, kiedy ciosy spadały na jego głowę ze strony Pawlaka. Całość miała miejsce w parterze, w której Tomasz został uwięziony.

Po zakończeniu 4 etapu lekarz sprawdził, czy może on kontynuować walkę. Finalnie jednak przystąpił do piątego dystansu pojedynku. Nic dziwnego, że po przerwaniu piątej rundy Paweł Pawlak został mistrzem wagi średniej podczas KSW 83 Colosseum 2! Ma to miejsce w 3 minucie i 25 sekundzie piątej rundy!

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2