Paweł Jóźwiak w wywiadzie z Hubertem Mściwujewskim po raz kolejny wypowiedział się na temat swojego byłego przeciwnika – Jacka Murańskiego. Jego słowa tylko potwierdzają, że ich konflikt trwa.

Jóźwiak vs Muran - Czy będzie rewanż?

Prezes nie gryzł się w język, wyrażając swoją opinię na temat Jacka Murańskiego. Tym bardziej po tym, jak sam Jacek wypowiedział się negatywnie na jego temat na ostatniej gali Prime MMA 8.

Nie cierpię, naprawdę tego typa za to, jakim jest człowiekiem, jaką jest zakałą, jaką jest kreaturą podłą, nędzną i będę go tępił na każdym kroku […]. To jest zwykły fr*jer przez duże F.

W trakcie wywiadu Jóźwiak został również zapytany o możliwość doprowadzenia do kolejnego rewanżu z Jackiem. Paweł jednak twierdzi, że Jacek zrobi wszystko, aby uniknąć kolejnej możliwej walki.

On wszystko robi, żeby tego rewanżu nie było. Przecież on dobrze wie jakim uszczerbkiem na zdrowiu okupił tę walkę i dobrze wie, że już drugi raz nikt mu takiego prezentu nie zrobi. Także on będzie stawiał jakieś zaporowe warunki i płacowe itd. Będzie robił wszystko, żeby do tego rewanżu nie doszło