Jedyna walka kobiet podczas gali FAME MMA 20 nastąpiła po zwycięstwie Josefa Bratana z Polakiem. W oktagonie federacji zmierzyła się Marta "Murcix" Błoch oraz Paulina Kozłowska! Która debiutantka wypadła najlepiej?

Paulina Kozłowska zaskakuje wszystkich i zwycięża z Murcix na FAME MMA 20!

W przypadku tej walki to Murcix była typowana przez bukmacherów jako faworytka. Kozłowska miała na sobie zatem większą presję, choć obie były debiutantkami. Na początku przy nawale ciosów, to Marta wydawała się celniejsza, jednak już po chwili Paulina zyskała przewagę i zdeklasowała przeciwniczkę.

W drugiej odsłonie było widać, że to Paulina cały czas szła do przodu, co sprawiało, że Marta uciekała od jej ciosów. Błoch finalnie wylądowała na macie, lecz sędzia uznał, że nie było to spowodowane ciosem. Po dwóch intensywnych rundach sędziowie punktowali na korzyść Pauliny. Murcix już wtedy wiedziała, że musi skończyć rywalkę w trzeciej rundzie, by wygrać!

Niestety dla niej, nie doszło do tej sytuacji. Po pełnym dystansie jednogłośną zwyciężczynią została Paulina Kozłowska. Choć, w tym starciu była underdogiem to zaskoczyła wszystkich!