Po niezwykłym debiucie Wronka przyszedł czas na drugi pojedynek gali FAME MMA 20. W oktagonie zmierzyło się dwóch mocnych zawodników - Normana Parke oraz Michała "Wampir" Pasternaka. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

Norman Parke z łatwością pokonuje Wampira! - FAME MMA 20

Na tę walkę czekali przede wszystkim fani sportowych części gal freakowych. W przypadku minimalnie kursy znalazły się po stronie Parke. Całość rozpoczęła się spokojnie, jednak miało to pozwolić im na wyczucie słabości przeciwnika. Pod koniec rundy doszło do próby obalenia ze strony Normana. To on wydawał się delikatnie szybszy od Wampira w pierwszej odsłonie.

W drugiej części nie otrzymaliśmy wiele więcej akcji, co zauważyła zarówno widownia, jak i komentujący. Po koniec tej rundy jednak Parke zaskoczył i rzucił swoim rywalem, co z pewnością zaplusowało w oczach sędziów. Na starcie 3 odsłony to Irlandczyk znalazł się na prowadzeniu, co pokazały ujawnione karty sędziów.

Po 3 pełnych rundach było oczywiste, kto został ostatecznym zwycięzcą tej walki. Norman Parke jednogłośnie wygrywa z Michałem Pasternakiem po starciu na pełnym dystansie. Co ciekawe, Irlandczyk zaproponował, by on wraz z Wampirem stoczyli walkę przeciwko braciom Tyburskim!

Nie czekajcie i sprawdzajcie wyniki na żywo FAME MMA 20, aby być na bieżąco!