Według najnowszych informacji, pochodzących od rzecznika FAME MMA, następna gala z numerem 18 ma odbyć się na początku maja. Wydarzenie będzie miało miejsce w Gliwicach, a najnowsze przecieki powoli ukazują nam zestawienie zawodników. Jednym z nich ma być znany streamer – Paramaxil.

Paramaxil na FAME MMA 18

Kolejne wydarzenie freak fight to bez wątpienia gratka dla fanów tego typu wydarzeń sportowych. Jak wiadomo, kontrowersyjne postaci, to najlepsza możliwość do sprzedania jak największej ilości PPV. Nikogo zatem nie dziwi, że wśród przewidywanych zawodników znajdują się tacy, których dotychczasowe działania w Internecie były szeroko komentowane. Jedną z takich osób zdecydowanie jest Paramaxil, czyli Jakub Frączek.

Nie bez powodu streamer już niemal dwa lata temu został permanentnie zbanowany na Twichu. Wszystko za sprawą filmiku, na którym widać, jak dochodzi do jego seksualnego zbliżenia z innym mężczyzna. Nagranie obiegło całą sieć, choć twarz Paramaxila była zamazana. Mimo to dociekliwi użytkownicy szybko zauważyli, kto gra główną rolę na wspomnianym materiale wideo. Z czego jednak zasłynął opisywany mężczyzna i czy zobaczymy go najbliższej gali FAME MMA 18?

Kim Jest Paramaxil

Jakub Frączek to zdecydowanie jedna z kontrowersyjnych postaci Internetu. Jego osoba ma niemal równą liczbę fanów, co przeciwników ze względu na jego udział w rozmaitych afer wokół niego samego i nie tylko. Mężczyznę na Instagramie obserwuje 60 tysięcy użytkowników, a na platformie YouTube zgromadził niemal 75 tysięcy subskrybentów. Poza typowymi dla platformy filmikami tworzy także swoje piosenki, a te najpopularniejsze przesłuchano kilkaset tysięcy razy.

Paramaxil Walczy na Najnowszej Gali FAME?

Jak wiadomo, Paramaxil brał już udział w gali FAME MMA 15, mierząc się ze znanym streamerem Franiem. Tę walkę  niestety przegrał po tym, jak jego przeciwnik dokonał na nim nokautu. Mimo to pojawiło się wiele głosów, że Jakub pokazał dobrą formę i niemałe serce do walki. Czy Paramaxil pojawi się na FAME MMA 18?

W trakcie odcinka, kiedy to zbanowany streamer pojawił się u Szalonego Reportera padło nieco pytań w zakresie jego przyszłych występów na Gali FAME MMA. Reporter sugerował, że kontrakty podpisuje się na więcej niż jedną walkę i zapytał, czy będzie można zobaczyć Paramaxila na kolejnej z nich. Mężczyzna, starając się wybrnąć z odpowiedzi, zbył całą salwę pytań śmiechem, jednocześnie nie zaprzeczając sugestiom rozmówcy.

Czy to możliwe, że znów zobaczymy go w oktagonie? Aby się tego dowiedzieć, należy oczekiwać oficjalnego potwierdzenia ze strony federacji. Z kim w oktagonie zobaczylibyście Paramaxila?