Michał Oleksiejczuk i Shamil Gamzatov zmierzyli się podczas gali UFC 267. Przed Polakiem było bez wątpienia piekielne trudne zadanie – być może jedno z najtrudniejszych w dotychczasowej karierze w UFC. Kto wygrał walkę Oleksiejczuk – Gamzatov?

Oleksiejczuk vs Gamzatov UFC 267

Oleksiejczuk vs Gamzatov, czyli pierwsza „polska” walka na gali UFC 267. Podczas sobotniego wydarzenia w klatce zobaczyliśmy bowiem trzech reprezentantów Polski i zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów był właśnie pierwszym z nich. Na jego drodze stanął niepokonany, choć nieaktywny od dłuższego czasu Shamil Gamzatov.

Kto wygrał walkę Oleksiejczuk vs Gamzatov UFC 267?

O tym, kto wygrał walkę Oleksiejczuk vs Gamzatov, przekonaliśmy się późnym popołudniem w sobotę. Gala UFC 267 odbyła się w godzinach europejskich, więc niezwykle przystępnych dla polskich kibiców. W związku z tym pojedynek Oleksiejczuka, który został umieszczony na wstępnej karcie walk, został rozstrzygnięty nieco szybciej, niż walki Marcina Tybury i Jana Błachowicza.

Zanim dowiedzieliśmy się, czy Oleksiejczuk wygrał na UFC 267, mogliśmy wytypować tę walkę. Kursy na gale UFC 267 wystawił bukmacher Betclic. Minimalnym faworytem tego starcia był Rosjanin – kurs 1.72, podczas gdy wygrana Oleksiejczuka została oszacowana na kurs 2.10.

Gale UFC możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Wynik walki Oleksiejczuk vs Gamzatov UFC 267

Wynik walki Oleksiejczuk vs Gamzatov, czyli wygrana Polaka! Zawodnik trenujący na co dzień w Warszawie od początku wymuszał presję na swoim przeciwniku, który nie najlepiej sobie z tym radził. Jak się okazało, koniec pojedynku nadszedł już w pierwszej rundzie - Polak rozbił rywala ciosami i sędzia przerwał starcie.

Zobacz także - kim jest Michał Oleksiejczuk?

Michał Oleksiejczuk pokonał Shamila Gamzatova przez TKO, runda 1