Starcie pomiędzy Olą "Danielką" Daniel a Elle Brook dostarczyło kibicom wiele emocji jeszcze zanim zawodniczki weszły do ringu. O której jednak odbędzie się walka Ola Daniel vs Elle Brook?

Ola Daniel vs Elle Brook - kiedy walka?

Kiedy Ola Daniel vs Elle Brook? Walka pomiędzy Aleksandrą Daniel a Elle Brook, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), odbędzie się na gali Kingpyn Boxing 22 kwietnia.

Ola Daniel vs Elle Brook o której godzinie walka?

Organizacja Kingpyn Boxing na ten moment nie przedstawiła jeszcze oficjalnej kolejności walk. Gala rozpocznie się jednak o godzinie 20:00. Przeciwniczka Polki należy do grona niezwykle popularnych influencerów w Wielkiej Brytanii, więc można się spodziewać, że walka Ola Daniel vs Elle Brook będzie miała miejsce w górnej połowie karty walk Kingpyn Boxing. Oznaczałoby to, że pojedynek odbędzie się między 22:00 a 24:00.

Ola Daniel w Kingpyn Boxing

Ola Daniel w Kingpyn Boxing była dla wielu dużym zaskoczeniem. Nic nie wskazywało na to, że popularna influencerka zdecyduje się na udział w tego typu wydarzeniu. Dla Polki udział w Kingpyn Boxing będzie debiutem w sportach walki.

Elle Brook w Kingpyn Boxing

Elle Brook dla Kingpyn Boxing stoczyła już jedną walkę. Starcie to było dla niej zarazem debiutem w boksie i odbyło się w lipcu 2022 roku. Brook pokonała przez jednogłośną decyzję po czterorundowej walce Andrea-Jane Bunker. Swój drugi pojedynek gwiazda filmów dla dorosłych zanotowała w styczniu tego roku. Na gali MF & DAZN X Series 4 już w pierwszej rundzie wygrała z influencerką Faith Ordway.

Kiedy jest Kingpyn Boxing?

Kiedy gala Kingpyn Boxing? Hitowe wydarzenie odbędzie się już 22 kwietnia w Londynie. Początek gali został zaplanowany na godzinę 20:00.

Kingpyn Boxing gdzie oglądać

Gdzie oglądać Kingpyn Boxing? Galę można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view. Dostęp do transmisji można wykupić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zakup przez oficjalną stronę federacji kingpyn.tv. Możliwy jest także zakup przez portal playlive.net.


Kiedy odbędzie się walka Ola Daniel vs Elle Brook?
Walka Ola Daniel vs Elle Brook została zaplanowana na 22 kwietnia.
Gdzie odbędzie się walka Ola Daniel vs Elle Brook?
Starcie Ola Daniel vs Elle Brook odbędzie się na gali Kingpyn Boxing w Londynie.