To będzie bez wątpienia jeden z najbardziej nieoczywistych debiutów we freak fightach. Kontrakt z Prime Show MMA podpisał ojciec Maksymiliana Wiewiórki! "Wiewiór" to mistrz FAME MMA, a więc może nieco dziwić fakt, że jego tata zdecydował się na podpisanie kontraktu z konkurencyjną organizacją.

Ojciec Wiewióra w Prime Show MMA

Do debiutu Mecieja Wiewiórki, czyli ojca Wiewióra dojdzie już na najbliższej gali Prime Show MMA 6 w Toruniu 21 października. Jak na razie nie wiadomo z kim zmierzy się "Stary Wiewiór". Maciej Wiewiórka jest pierwszym oficjalnie ogłoszonym zawodnikiem, który zawalczy na Prime Show MMA 6. My jednak znamy już dwa potencjalne zestawienia, które odbędą się na tej gali.

Ojciec Wiewióra dał się poznać szerszej publiczności przy okazji wywiadu, którego udzielił wspólnie z synem Mateuszowi Kaniowskiemu. Wywiad ten zebrał blisko pół milina wyświetleń, a w komentarzach było widać, że fani polubili Macieja Wiewiórkę. Po raz pierwszy "Stary Wiewiór" ujawnił się w mediach przy okazji programu face2face z udziałem Maksymiliana Wiewiórki i Arkadiusza Tańculi.