Organizacja Prime Show MMA ogłosiła pierwsze starcie, które odbędzie się na zbliżającej się szóstej edycji. W co-main evencie dojdzie do pojedynku Jacka Murańskiego z ojcem Wiewióra - Maciejem Wiewiórką. Jest to dość nieoczekiwane zestawienie, biorąc pod uwagę, że w kuluarach mówiło się o innym przeciwniku dla Murana.

Muran vs Stary Wiewiór na Prime Show MMA 6

W ostatnich dniach szerokim echem odbiło się nieoficjalne ogłoszenie walki wieczoru i co-main eventu Prime Show MMA 6. Według informacji portalu Tapology Don Kasjo miał zmierzyć się w boksie z Pawłem Tyburskim, a Jacek Murańskim z Tomaszem Oświecińskim. Te zestawienia bardzo spodobały się publiczności, która w komentarzach pozytywnie wypowiadała się na ich temat.

Okazuje się jednak, że federacja Prime ma inny pomysł na kartę walk Prime Show MMA 6. Muran nie zmierzy się bowiem z Oświecińskim, a z Maciejem Wiewiórką, znanym szerzej jako ojciem Wiewióra.

Bez wątpienia jest to zmarnowanie potencjału dymogennego Jacka Murańskiego. Gdyby jego rywalem był wcześniej zapowiadany Tomasz Oświeciński, fani mogliby być pewni, że takie starcie dostarczyłoby emocji nie tylko w klatce, ale przede wszystkim na konferencjach. Maciej Wiewiórka natomiast nie wydaje się być osobą, która będzie w stanie dorównać Muranowi pod względem kreowania dymów.