Bardzo często zdarza się, że gracze są podekscytowani czekającym bonusem i nie sprawdzają regulaminu oraz warunków jego obrotu. Wielu graczy zastanawia się, jak obrócić bonus w STS. Jeden z największych polskich bukmacherów chętnie oferuje różne promocje, jednak co dalej? Ile razy trzeba obrócić bonus w STS, by wypłacić gotówkę?

Czym jest STS?

STS (czyli Star-Typ Sport) to spółka handlowa, która prowadzi działalność bukmacherską w Polsce. Została założona pod koniec lat 90', a konkretnie w 1997 roku. To największa firma bukmacherska w naszym kraju, a jej udział na tym rynku wynosi niemal 50 procent. STS jest aktywny w branży sportowej, sponsorując niektóre drużyny czy też całe wydarzenia.

Dzięki swojej renomie pozyskuje wielu graczy praktycznie codziennie. Dodatkowo, posiadając konto w STS, można oglądać transmisje z wielu wydarzeń sportowych na całym świecie. W STS można znaleźć nie tylko zakłady czysto sportowe. Można również obstawiać rzeczy polityczne oraz związane z sytuacją na świecie, a także z różnymi nowinkami.

Bukmacher STS to najszersza oferta bukmacherskich zakładów live na rynku. Obejmuje ona wszystkie, najpopularniejsze dyscypliny, takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, czy piłka ręczna, a także e-sport, baseball, darts i wiele innych, również tych mniej oczywistych sportów — czytamy na oficjalnej stronie STS.

STS jest legalnym bukmacherem. Co jest tego dowodem? Licencja Ministerstwa Finansów, która uprawnia podmiot do prowadzenia zakładów na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. To oznacza, że grupa STS spełnia wszystkie potrzebne warunki do posiadania licencji, czyli m.in. odprowadza podatek od wygranej. To oznacza, że kurs naszego zdarzenia na kuponie — bądź też kilku zdarzeń — należy pomnożyć przez 0,88. Wtedy otrzymamy naszą potencjalną wygraną. Dzięki temu mamy pewność, że nasza gra jest zgodna z prawem.

STS posiada aplikację mobilną, dzięki której można zawierać zakłady w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto, STS oferuje wiele form płatności, do których się zalicza:

  • Przelew
  • Karta Visa / Mastercard
  • Paysafecard
  • Dotpay
  • PayU
  • Paypal
  • Neteller
  • Skrill
  • Wpłata w lokalu

Grę można więc zacząć w każdym momencie, a śledzenie wydarzeń nie jest problemem. Istnieje możliwość sprawdzania interesujących was wyników w jednym miejscu, czyli tam, gdzie znajduje się konkretny kupon. To zdecydowanie ułatwi poruszanie się po stronie bukmachera czy też aplikacji.

Jak obracać bonusem od STS?

Ważną kwestią są bonusy. Oferuje je każdy bukmacher. To naturalny wabik mający przyciągnąć graczy. Propozycje są różne i zależą od danej firmy. Możemy zauważyć zakłady bez ryzyka czy też powielenie pierwszej wpłaty na konto. To wszystko zależy już od danego bukmachera. Jak jest w przypadku STS? Jak obrócić bonus w STS?

Na samym starcie warto wyjaśnić, czym jest obrót bonusu STS. W STS suma bonusu jest równa kwocie pierwszej, drugiej oraz trzeciej wpłaty na konto bukmacherskie. Maksymalnie może ona wynieść 1500 złotych. To wydaje się proste! Jeżeli przelaliście na konto 100 złotych, to otrzymacie dodatkowe 100 złotych bonusu.

Jeśli wpłaciliście 200 złotych, to otrzymacie kolejne 200 złotych bonusu. I tak do 1500 złotych przy trzech odrębnych wpłatach. Cała kwota pojawi się niemal od razu po zaksięgowaniu. Nie jest to więc bardzo skomplikowana sprawa! Nawet jeśli jest to wasza pierwsza przygoda z zakładami bukmacherskimi, to po przeczytaniu tego tekstu obrót bonusem STS nie sprawi wam problemów.

Co dalej? Nie można oczywiście od razu wypłacić tej podwojonej kwoty. W tym momencie "uaktywnia się" bonus. Czym jest obrót bonusu STS?

STS — obrót bonusem

Jak obrócić bonus w STS? To pytanie zadają sobie nie tylko początkujący gracze, którzy dopiero zaczynają przygodę z zakładami bukmacherskimi. Dla wielu osób może wydawać się to proste. Jak więc wygląda obrót bonusu STS? Przyjmijmy, że na konto przelaliście pierwszy depozyt na kwotę 100 złotych. Tym samym na waszym saldzie bonusowym pojawiło się kolejne 100 złotych.

W tym momencie pojawia się ta trudniejsza część. Żeby posiadać zdolność wypłacenia pełnej sumy, trzeba wykonać obrót trzykrotności wpłaconej sumy. W tym wypadku konkretnie będzie to kwota 300 złotych. Właśnie za tyle musimy zagrać nasz kupon bądź kupony. Nie ma jednej i najłatwiejszej metody.

Można stawiać tyle kuponów, jak dalece wystarczy pieniędzy. Jest jednak jeden warunek. Do obrotu wliczają się jedynie wygrane kupony, które posiadają łączny kurs większy niż 1,91. Wszystko zależy więc od was! Teraz wiecie już, ile razy trzeba obrócić bonus w STS, by wypłacić gotówkę. Wszystko zależy od przyjętej taktyki. Można wykonać obrót bardzo szybko, ale można również zastosować strategię cierpliwą. Najważniejsze, by wszystko skończyło się po waszej myśli!

Inne zasady obowiązują w zakładzie bez ryzyka do 100 zł, który jest dostępny dla nowych graczy. Stawiasz pierwszy zakład, a w momencie braku powodzenia STS zwróci ci środki pomniejszone o 12% podatek. Następnie należy obrócić bonusem STS 3-krotnie po kursie 1.91, jeśli użyłeś środków z konta bonusowego. W przypadku, gdy zdecydowałeś się zagrać swój inauguracyjny kupon za własne pieniądze, nie musisz martwić się o kwestie obracania bonusem STS, a całą zwróconą kwotę możesz przeznaczyć na dalszą grę lub przelać na konto bankowe.

Jak sprawdzić obrót bonusem?

Jak sprawdzić obrót bonusem STS? To pytanie, na które gracze zdecydowanie chcą znać odpowiedź. Od tego zależy bowiem ich dalsze granie i perspektywa kolejnych zawieranych zakładów. Każdy gracz może w dowolnym momencie zorientować się, jak wygląda jego sytuacja. To nie jest trudne! Jak sprawdzić obrót bonusu STS?

Wystarczy wejść w zakładkę "Dane Osobowe". Następnie po lewej stronie znajduje się komunikat, ile jeszcze musimy przeznaczyć na zakłady, by bonus ostatecznie należał do nas. Nie powinno to sprawić dużych kłopotów! Każdy, nawet na początku swojej bukmacherskiej przygody, jest zobowiązany umieć to sprawdzić.

Obrót bonusu STS

Jak widać, każdy powinien już wiedzieć, jak sprawdzić obrót bonusu STS. To jednak nie koniec dobrych informacji dla graczy — zarówno nowych, jak i tych starych. STS oferuje również inne promocje. Postaramy się wymienić wszystkie. Przy rejestracji w odpowiednim polu, które nosi nazwę "kod promocyjny", wystarczy wpisać hasło "TYPERVIP", które gwarantuje bonus w wysokości 60 złotych za wykonanie kilku zadań.

Warunkiem do skorzystania z promocji jest obstawianie zakładów za środki z trzech pierwszych depozytów. Minimalny kurs kuponu we wszystkich zadaniach nie może być mniejszy niż 1.91. Zawieranie zakładów przy wykonywaniu zadań łączy się z obrotem bonusu STS od depozytów.

Jak wypłacić pieniądze z bonusu STS?

Teraz wiecie już, jak sprawdzić obrót bonusu STS. Wypłacenie pieniędzy też nie powinno być problemem. Wypłata STS również nie będzie żadną przeszkodą, o ile spełnicie wszystkie wymagania dotyczące bonusu. Te nie są skomplikowane, wystarczy iść za regulaminem i obstawiać najlepiej, jak się tylko da! Brzmi dobrze, prawda?

Wiemy już, jak sprawdzić obrót bonusu STS. Należy oczywiście pamiętać, że bukmacher ma prawo w dowolnym momencie zmienić postanowienie dotyczące przyznawanej kwoty czy też warunków danej umowy. To wszystko można znaleźć w regulaminie. Jeśli nie jesteście pewni, to warto zapytać konsultantów na czacie.

Najczęściej na obrót bonusu ma się określony czas, jednak mimo wszystko nie należy się spieszyć. Ważne, by kupon był przemyślany oraz konkretnie przeanalizowany. Dzięki temu zwiększacie szanse na wygraną, a co za tym idzie obrót bonusem, który jest kluczowy w kontekście wypłaty środków na konto bankowe.


Co zrobić, aby wypłacić pieniądze z bonusu w STS?
Aby wypłacić pieniądze z bonusu, należy dokonać nimi 3-krotnego obrotu.
Jak sprawdzić obrót bonusu STS?
Wystarczy wejść w zakładkę "Dane Osobowe". Następnie po lewej stronie znajduje się komunikat, ile jeszcze musimy przeznaczyć na zakłady, by bonus ostatecznie należał do nas.