Nowy miesiąc przyniesie nam kolejne futbolowe zmagania. Kwiecień stanie pod znakiem emocjonujących starć na rodzimym podwórku. W najbliższy weekend rozegrana zostanie 26. kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, a więc Ekstraklasy. W ramach tychże rozgrywek między innymi Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Dzięki nowej promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na to, że obie drużyny strzelą gola w meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin po kursie 50.00!

Zobacz również: Typy na jutro

Obie drużyny strzelą gola - kurs 50

Pogoń Szczecin toczy zacięty bój z poznańskim Lechem o miejsce na podium tabeli. Jeśli w niedzielny wieczór Portowcom uda się pokonać Kolejorza, wówczas drużyny zrównają się punktami. W ostatnim meczu ligowym Portowcy, mimo przewagi, jedynie podzielili się punktami z Koroną Kielce. Czy tym razem zawodnicy ze Szczecina zdobędą trzy punkty? Jak odebrać kurs 50.00 na to, że obie drużyny strzelą w meczu Lech vs Pogoń? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 30.03-02.04.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na to, że w meczu Pogoni Szczecin z Lechem Poznań w Ekstraklasie obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.