Już w piątek 5 maja odbędzie się The War 5. Włodarze na czele z Denisem Załęckim postanowili zorganizować wydarzenie w zachodniej części województwa śląskiego, a dokładniej w Gliwicach. Dojdzie tam do wielu starć w turnieju indywidualnym o nagrodę 50 tys. złotych. O której godzinie jest The War 5? O której pierwsza walka na The War 5? Jak wygląda kolejność pojedynków The War 5?

The War 5 godzina rozpoczęcia

Gala The War w Gliwicach rozpocznie się transmisją PPV The War 5 ze studia. Event, w którym zobaczymy ośmioosobowy turniej oraz walki grupowe czterech mocnych ekip, odbędzie się w piątek 5 maja. Początek zaplanowano na godzinę 20:00.

 

Sprawdź wszystkie wyniki The War 5

 

The War 5 o której pierwsza walka

Po ceremonii rozpoczęcia The War 5 przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwsze turniejowe starcie, które obstawimy u jednego z bukmacherów. W związku z tym pierwsza walka powinna się rozpocząć około godziny 20:15.

The War 5 harmonogram

Federacja The War na piątą galę w historii przygotowała turniej podzielony na ćwierćfinały, półfinały i finał. Zmierzy się w nim ośmiu zawodników znanych z poprzednich edycji i z innych gal sportów walki. Stawką turnieju The War 5 będzie nagroda o wartości 50 tys. złotych! Oprócz tego karta walk The War 5 to także walka grupowa 3 vs 3.

Ćwierćfinały:

  • Miłosz „Bezimienny” Wodecki vs Mikołaj Homa
  • Łukasz „Zamek” Szmajda vs Szymon „Sołi” Sołtys
  • Dariusz „Bula” Kiełczewski vs Michał „Michu” Kuźniak
  • Paweł "Lisek" Liszewski vs Rafał "Szczęchu" Szczęch

Półfinały:

  • Miłosz "Bezimienny" Wodecki vs Michał "Michu" Kuźniak
    Łukasz "Zamek" Szmajda vs Paweł "Lisek" Lisiecki

Finał:

  • Michał "Michu" Kuźniak vs Łukasz "Zamek" Szmajda

Walki grupowe 3 vs 3:

  • Młode Gliwice (Gilu, Michał, Rogi) vs Jamniki (Maniu, Larfi, Kebi)