Gala Prime Show MMA 5 we Wrocławiu rozpocznie się 1 lipca o godzinie 20:00. Wcześniej transmitowane będzie studio wraz z ceremonią otwarcia.

Prime Show MMA 5 - o której godzinie pierwsza walka?

Pierwsze starcie na Prime Show MMA 5 to pojedynek debiutującego "Czarnego Polaka" i Tomasza Olejnika. Ten pierwszy niejako wykrzyczał sobie to starcie na jednej z konferencji przed Prime MMA 4. Olejnik w ostatnim pojedynku pokonał "Robaliniego", co było jego pierwszym zwycięstwem we freak-fightach. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. Z racji tego, że godzina rozpoczęcia Prime Show MMA 5 to 20:00, pierwszą potyczkę w oktagonie powinniśmy zobaczyć około godziny 20:15.

Harmonogram gali

Federacja Prime Show MMA na pierwszą galę w tym roku, którą obstawisz w Fortunie (sprawdź: kod promocyjny fortuna) przygotowała dwanaście ciekawych walk. Początkowo miało ich być trzynaście, ale na tydzień przed wydarzeniem we Wrocławiu zrezygnowano z walki Sandra S vs Wiola Kotelecka. Powodów niestety nie znamy.

Pierwszym pojedynkiem, o którym wspomnieliśmy już wcześniej, jest walka Czarny Polak vs Olejnik. Po niej dojdzie do mocnego starcia pomiędzy Hunterem a Polish Machine, którzy mają za sobą brutalne starcia na gołe pięści w federacji Gromda.

 

Sprawdź wszystkie wyniki gali Prime Show MMA 5

 

Głośny konflikt wyjaśnią sobie w klatce Adrian Cios i Łukasz "Magical" Malankowski. Następnie w nietypowym starciu kobiety z mężczyzną Ewa Piątkowska w formule bokserskiej rywalizować będzie z dużo cięższym Adrianem "Puszbarbie" Salwą.

Na Prime MMA 5 dojdzie również do walki Łukasza Lupy z Patrykiem "Wielki Bu" Masiakiem, który z gali na galę powoli się rozpędza i jest do tej pory niepokonany.

Im bliżej końca gali, tym oczy wszystkich fanów będą spoglądać na co-main i main event. W tym pierwszym Michał "Bagietka" Gorzelańczyk zmierzy się z Jasiem Kapelą. Panowie nie pałają do siebie sympatią. To zapowiada niesamowite emocje. Z kolei w walce wieczoru "Don Kasjo", który zgodził się na małe rękawice stanie twarzą w twarz z Dominikiem Zadorą.

Kolejność walk

Pełna karta walk Prime Show MMA 5 wygląda następująco:

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Dominik Zadora
 • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Ernset "Red" Ivanda
 • Michał "Bagieta" Gorzelańczyk vs Jan "Jaś" Kapela
 • Adrian Cios vs Łukasz "Magical" Malankowski
 • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Jacek "Muran" Murański
 • Adrian "Puszbarbie" Salwa vs Ewa Piątkowska
 • Łukasz Lupa vs Patryk "Wielki Bu" Masiak
 • Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs Mateusz "Tarzan" Leśniak
 • Grzegorz "Szuli" Szulakowski vs Paweł "Trybson" Trybała
 • Łukasz Karpiński vs Dominik "The Karpi" Kasprzak
 • Kacper "Polish Machine" Miklasz vs Daniel "Hunter" Więcławski
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda vs Tomasz Olejnik

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!