Gala KSW 83: Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 19:00. Będzie to drugie największe wydarzenie w historii organizacji KSW. Gala na Stadionie Narodowym będzie różnić się od pozostałych eventów polskiej organizacji brakiem przerw między walkami. Organizatorzy zapowiedzieli bowiem, że KSW 83: Colosseum 2 będzie płynne i pomiędzy poszczególnymi walkami nie zobaczymy studia.

KSW 83: Colosseum 2 - o której godzinie pierwsza walka?

Pierwsze starcie na KSW 83, które obstawisz w LVBet (odbierz: kod promocyjny LVBet) to pojedynek Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkaczewskim. Pierwszy z nich to były czempion organizacji WBO, natomiast drugi to były pięściarski mistrz Polski i zwycięzca turnieju walk na gołe pięści. Dla obu jest to zawodowy debiut na zasadach mieszanych sztuk walki. Starcie w kategorii ciężkiej, zgodnie z zapowiedziami organizatorów, rozpocznie się kilka minut po godzinie 19:00.

Harmonogram gali

Organizacja KSW na historyczną galę Colosseum 2 przygotowała w harmonogramie aż 11 interesujących walk. Po pierwszym pojedynku, o którym wspomnieliśmy wcześniej do okrągłej klatki KSW wyjdą Maciej Kazieczko i Leo Brichta. Panowie mieli się bić na poprzedniej edycji KSW. Z powodu kontuzji Polaka włodarze musieli przenieść je na największe wydarzenie MMA w Europie w ostatnich latach.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2

 

Im bliżej końca gali, tym oczy wszystkich kibiców zgromadzonych na Narodowym i przed telewizorami będą spoglądać na dwa co-main eventy i walkę wieczoru. W pierwszym co-main evencie Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Arturem Szpilką. Drugi co-main event to starcie Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnasse. Obaj zawodnicy mieli zmierzyć się już w tamtym roku. Początkowo ich walka została zaplanowana na listopad 2022 roku. Z powodu kontuzji z pojedynku musiał wycofać się jednak Polak.

W walce wieczoru dojdzie do trzeciego bezpośredniego pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. W pierwszym pojedynku na gali z numerem 52 górą był Brytyjczyk. Do rewanżu doszło 10 miesięcy później na KSW 55. Stawką był pas mistrzowski w kategorii średniej. Khalidov znokautował wówczas Scotta już w 40 sekundzie pierwszej rundy.

Wszystkie zestawienia na KSW 83

Godzina KSW 83: Colosseum 2 jest już znana. Poniżej przedstawiamy zatem pełną kartę walk KSW 83: Colosseum 2:

Walka wieczoru:

 • Mamed Khalidov (36-8-2) vs Scott Askham (19-5)

Co-main event:

 • Marian Ziółkowski (25-8-1) vs Salahdine Parnasse (18-1-1)
 • Mariusz Pudzianowski (17-8) vs Artur Szpilka (2-0)

Karta główna:

 • Paweł Pawlak (21-4-1) vs Tomasz Romanowski (18-8)
 • Arkadiusz Wrzosek (2-0) vs Bogdan Stoica (0-0)
 • Michał Materla (32-9) vs Radosław Paczuski (5-1)
 • Roman Szymański (17-6) vs Valeriu Mircea (28-8-1)
 • Daniel Rutkowski (15-3) vs Adam Soldaev (7-1)
 • Maciej Kazieczko (9-2) vs Leo Brichta (10-3)

Karta wstępna:

 • Krzysztof Głowacki (0-0) vs Patryk Tołkaczewski (0-0)
 • Sebastian Romanowski (14-10-1) vs Mariusz Joniak (10-4)
colosseum 2 baner

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoica z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!


O której godzinie gala KSW 83: Colosseum 2?
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00.