Kolejna walka Mateusza Gamrota w UFC zbliża się wielkimi krokami. Reprezentant Polski w następnym starciu zmierzy się z zajmującym szóste miejsce w rankingu UFC wagi lekkiej Rafaelem Fizievem. Kiedy walka Gamrot vs Fiziev? O której godzinie walka Gamrot vs Fiziev?

 

Sprawdź wszystkie wyniki UFC FN: Gamrot vs Fiziev

 

O której godzinie walka Gamrot vs Fiziev?

Polscy kibice na pewno chcą wiedzieć, o której godzinie rozpocznie się walka Gamrot vs Fiziev. Pojedynek Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem jest walką wieczoru nadchodzącej gali. Z tego względu odbędzie się on na samym końcu tego wydarzenia.

O której zatem rozpocznie się walka Gamrot vs Fiziev? Karta główna rozpocznie się o godzinie 1:00, a starcie Gamrot vs Fiziev jest na niej piąte w kolejności. Biorąc pod uwagę, że w UFC na każdą walkę jest przewidziane 30 minut, to walka Gamrot vs Fiziev rozpocznie się 24 września o 3:00. Sprawdź także typy na Gamrot vs Fiziev.

Gamrot vs Fiziev - data

Walka Gamrot vs Fiziev będzie ostatnim starciem na karcie walk gali UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev. Gala ta odbędzie się w nocy z 23 na 24 września. Pierwsza walka została bowiem zaplanowana na 23 września na godzinę 22:00, natomiast start karty głównej odbędzie się 24 września o godzinie 1:00.