Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od historycznej pierwszej gali FAME MMA Friday Arena. Nowy projekt ma na celu organizowanie większej liczby eventów w miastach, które do tej pory nie gościły gwiazd FAME u siebie. Mowa tutaj przede wszystkim o takich lokalizacjach jak Wrocław, Warszawa, Toruń, Szczecin, czy Bydgoszcz. Jak widać zapotrzebowanie było ogromne, gdyż sama konferencja przed galą we Wrocławiu zgromadziła na oficjalnym kanale YouTube około 200 tys. widzów. O której godzinie FAME MMA Friday Arena 1? Jak wygląda kolejność walk na FAME MMA Friday Arena 1?

O której godzinie FAME MMA Friday Arena 1?

Gala FAME MMA Friday Arena 1 we Wrocławiu rozpocznie się 21 lipca o godzinie 19:30. Wcześniej oczywiście w studiu prowadzonym przez DeeJayPallaside'a będziemy świadkami kilku wywiadów i prezentacji zawodników.

FAME MMA Friday Arena 1 - godzina pierwszej walki?

Pierwsze starcie, czyli pojedynek dwóch freestylowców Piotr "Edzio" Bylina vs Kornel "Koro" Regel powinien rozpocząć się około godziny 20:00. Panowie za sobą nie przepadają, więc walka powinna być bardzo emocjonująca.

FAME MMA Friday Arena 1 - kolejność walk

Karta walk FAME MMA Friday Arena 1 zawiera dziesięć ciekawych zestawień. Pierwsi do klatki wejdą "Edzio" i "Koro". Po nich w drugiej darmowej walce zobaczymy byłego mistrza FAME MMA, Dawida Malczyńskiego, który na zasadach MMA rywalizować będzie z Aleksandrem "Sasha" Muzheiko. Co ciekawe początkowo rywalem kumpla "Don Kasjo" miał być Krystian "Krycha" Wilczak, jednak musiał zrezygnować z udziału w tym wydarzeniu z powodu kontuzji.

Trzecie w kolejności starcie to walka kobiet. Debiutująca youtuberka i blogerka Olga "Nanami Chan" Sałacka zmierzy się z Elizabeth "Lizi" Anorue, która pokazała się z bardzo dobrej strony na FAME 18.

Następnie będziemy świadkiem powrotu i zarazem debiutu w walce 1 vs 1 Piotra Tyburskiego. Zawodnik, który niegdyś wystąpił w pojedynku 2 vs 2 ze swoim bratem, zmierzy się z Tomaszem "Zadyma" Gromadzkim, znanym ze swoich krwawych walk na gołe pięści w organizacji Gromda.

Ciekawie zapowiada się piąta w kolejności walka na gali FAME MMA Friday Arena 1. Oskarżany o oszustwa w branży motoryzacyjnej Dominik "Jaxu" Jax stanie w klatce naprzeciwko doświadczonemu streamerowi Adrianowi "Medusa" Salamonowi. Najważniejsze w tym starciu są jego niecodzienne zasady. Pierwszy raz w historii freak-fightów jeden z zawodników, a konkretnie Dominik będzie mógł używać pełnego wachlarzu technik MMA, natomiast "Medusa" wyłącznie brazylijskiego jiu-jitsu, bez uderzeń!

Wszystkie walki

  1. Piotr "Edzio" Bylina vs Kornel "Koro" Regel
  2. Aleksandr "Sasha" Muzheiko vs Dawid Malczyński
  3. Olga "Nanami Chan" Sałacka vs Elizabeth "Lizi" Anorue
  4. Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki
  5. Dominik "Jaxu" Jax vs Adrian "Medusa" Salamon
  6. Piotr "Świr" Świerczewski vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
  7. Michał "Wampir" Pasternak vs Paweł "Księżniczka" Tyburski
  8. Jose "Josef Bratan" Simao vs Kuba Nowaczkiewicz
  9. Filip "Filipek" Marcinek vs Marcin Dubiel
  10. Alberto Simao vs Jakub "Kubańczyk" Flas
kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.