Przed nami już niebawem rozwiązanie karty walk Clout MMA 5, a włodarz federacji Lexy Chaplin wróciła do aktywności na platformie YouTube. Na odcinku postanowiła wyjaśnić, co w przeszłości poróżniło ją z Fagatą. Powodem było zbyt wielkie zakochanie Agaty, która miała przedkładać dla niego wszystko.

Lexy o kłótni z Fagatą - "Spędzałam bardzo wiele czasu, żeby Agacie pomóc"

W środę 22 maja na kanale YouTube Lexy Chaplin pojawił się film zatytułowany "o co pokłóciłam się z Agatą (odpowiadam na najcięższe pytania)". Kobieta odniosła się w nim do 10 najbardziej lajkowanych komentarzy pod jej postem na jednym ze swoich Instagramowych kont. Tym najpopularniejszym z nich, który osiągnął niemal 33,5 tysiąca polubień, było pytanie, o co pokłóciła się z Fagatą.

Panie w przeszłości miały konflikt, który spowodował urwanie ich kontaktu na pół roku. Jak odpowiedziała na to Lexy?

Nie chcę źle mówić o Agacie, bo jest to mi bliska osoba teraz i myśmy sobie to wyjaśniły [...] Agata potrafi się bardzo bardzo mocno zakochiwać. Ona o tym zresztą sama mówi dużo, że właśnie ona jak kocha, to porządnie i tak faktycznie jest. Czasami aż za bardzo.

Dalej, Chaplin kontynuowała temat nieco bardziej, zgłębiając, co dokładnie ma na myśli:

Ona była z takim chłopakiem, on był bardzo zły dla niej. [...] Ja spędzałam bardzo dużo czasu na to, żeby Agacie pomóc. Przyjeżdżałam do niej, nie wiem o 2 w nocy, żeby ona mogła zasnąć, bo ona płakała, bo nie dawała sobie rady. [...] Bardzo źle przechodziła to rozstanie. [...] Poświęciłam się, żeby jej pomóc, a ona postąpiła brzydko względem mnie.

Pod koniec filmu skrótowo wyjaśniła, że po tym, co były chłopak Fagaty zrobił, ona wybrała go zamiast Lexy, która była przy niej przez ten cały czas. W materiale jednak włodarz Clout MMA przyznaje, że kobiety mają to już za sobą.