Marcin Najman na gali High League 6 miał zmierzyć się w hitowej walce z Jackiem Murańskim. Jednak z powodu śmierci Mateusza Murańskiego, Jacek zdecydował się wycofać z tego pojedynku. Zamiast walki Najman vs Murański zobaczymy rewanż byłego pięściarza i mistrza WKU z prezesem organizacji FEN - Pawłem Jóźwiakiem.

Najman vs Jóźwiak na High League 6

Fani długo zastanawiali się z kim zmierzy się Marcin Najman, kiedy jasne stało się, że Jacek Murański na High League 6 nie wystąpi. Dużo mówiło się o Robercie Burneice, z którym Najman starł się ponad 10 lat temu na gali MMA Attack 2. Wtedy lepszy okazał się "Hardkorowy Koksu". Marcin Najman wielokrotnie powtarzał, że ma w planach zrewanżować się kulturyście. Dziś wiemy, że na pewno nie nastąpi to na gali High League 6. Na tym wydarzeniu przeciwnikiem Marcina Najmana będzie Paweł Jóźwiak. Walka to odbędzie się 18 marca w Katowicach. Będzie to rewanżowe starcie tych zawodników.

Najman vs Jóźwiak pierwsza walka

Po raz pierwszy walka Najman vs Jóźwiak odbyła się na gali Wotore 6. Faworytem bukmacherów był wtedy Marcin Najman. Pojedynek potoczył się jednak w błyskawicznym tempie i Paweł Jóźwiak nieoczekiwanie znokautował byłego pięściarza w zaledwie 20 sekund. Była to ostatnia dotychczasowa walka Marcina Najmana. Jóźwiak po tym starciu stoczył jeden pojedynek z Boxdelem na FAME MMA 17. Prezes FEN-u przegrał przez poddanie się po drugiej rundzie.

Sprawdź - Kim jest Paweł Jóźwiak?

High League 6 kiedy i gdzie?

Kiedy High League 6? Gdzie High League 6? Najbliższa edycja High League odbędzie się już za niespełna miesiąc. Gala High League 6 została zaplanowana na 18 marca 2023 roku, a gospodarzem wydarzenia będzie hala Spodek w Katowicach.

Sprawdź - karta walka High League 6