W kolejnym meczu ligowym Interu Miami drużyna w składzie z Leo Messim pokonała NY Red Bulls aż 6:2. MVP meczu został właśnie Argentyńczyk, który zdobył bramkę i zaliczył aż pięć asyst.

Popis Leo Messiego, NY Red Bulls na kolanach

Mecz rozpoczął się lepiej dla gości, którzy do przerwy prowadzili z Interem Miami 1:0. Druga połowa to już kompletna dominacja gospodarzy. Już w 50. minucie za sprawą goli Messiego i Rojasa Inter prowadził 2:1. Wynik na 3:1 podwyższył po raz kolejny Rojas. Następnie do głosu doszedł Luis Suarez, który zaledwie w 12 minut ustrzelił hat-tricka, a przy wszystkich golach Urugwajczykowi asystował Leo Messi. Strzałem z rzutu karnego wynik ustalił Emil Forsberg i mecz zakończył się wynikiem 6:2.

Dzięki dzisiejszym golom, Leo Messi i Luis Suarez prowadzą w tabeli klasyfikacji strzelców MLS z 10-cioma bramkami. Argentyńczyk w swoim dorobku ma aż 13 asyst. Oto wideo z wszystkich goli Interu Miami: