Po fenomenalnej walce debiutantów przyszedł czas na drugi pojedynek tego wieczoru, który tym samym otworzył wielki FIGHT CLUB TOURNAMENT. W pierwszym ćwierćfinałowym starciu naprzeciw siebie stanęli Josef Bratan i oraz Brajan "Bojan" Bojanko.
Josef Bratan melduje się w półfinale
Według bukmacherów to Josef Bratan był zdecydowanym faworytem w tym starciu. Na trybunach zebrało się jednak mnóstwo osób dopingujących Bojana. Na pierwszy rzut oka widać ogromną różnicę warunków fizycznych na korzyść Josefa, jednak to Bojan wyprowadził fantastyczny cios, po którym posłał swojego rywala na deski pod koniec pierwszej rundy.
Do tego pojedynku Bojan podszedł bardzo taktycznie i cierpliwie realizował swój plan. Niestety dla niego pod koniec drugiej rundy został mu odjęty punkt, ponieważ oddał cios po komendzie stop. To mogło przesądzić o losach tego pojedynku. Sędziowie nie potrafili tego rozstrzygnąć, więc doszło do dogrywki.
W decydującej odsłonie absolutnie nic się nie rozstrzygnęło, a sędziowie stanęli przed bardzo trudnym zadaniem, aby wskazać zwycięzcę tego pojedynku. Josef Bratan wygrywa jednogłośną decyzją sędziów. Odjęty punkt Bojana prawdopodobnie zaważył o końcowym werdykcie.
Bojan Usadził Józka #famemma #fame31 pic.twitter.com/TEgiJ9Cuis
— AMGK XX (@AMGKXX) May 9, 2026
![Niesamowicie zacięty ćwierćfinałowy pojedynek! Doszło nawet do dogrywki! [VIDEO]](https://media.zawodtyper.pl/2026/05/bratan-bojan-412x232.jpg)
