Natan "Bóg Estetyki" Marcoń i Mariusz "Hejter" Słoński zmierzą się na jednej z walk gali FAME MMA 19. Pomiędzy zawodnikami czuć złą krew. Na konferencjach i programach oboje obrzucali się błotem, nie rzadko wszczynając bójkę. Konflikt ten w końcu przejdzie od słów do czynów. Kiedy walka Marcoń vs Hejter? O której godzinie walka Marcoń vs Hejter?

Marcoń vs Hejter - data

Walka Natan Marcoń vs Hejter odbędzie się w sobotę 2 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Marcoń vs Hejter

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w krakowskiej Tauron Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA 19. Jedną z nich jest właśnie starcie Natana "Boga Estetyki" Marconia z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. W związku z tym, że ta walka jest pierwsza w kolejności, to obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 20:15.