Najman vs Szczena, czyli walka wieczoru gali MMA VIP 3. Kto wygrał pojedynek, który... teoretycznie nie miał prawa się wydarzyć?

Najman vs Szczena MMA VIP 3

Walka Najman vs Szczena na MMA VIP 3 to pojedynek wieczoru całej gali. Choć Marcin Najman wielokrotnie zapowiadał, że nie wyjdzie już do klatki, jak widać dał się skusić perspektywą pojedynku z Ryszardem Dąbrowskim, znanym jako Szczena. Obu zawodników dzieliło... wszystko – doświadczenie, waga i szereg innych czynników, przez co nie mógł specjalnie dziwić fakt, że Szczena skazywany był w tym starciu na porażkę, choć jego rywalem był przecież Najman.

 

 

Kto wygrał walkę Najman vs Szczena MMA VIP 3?

O tym, kto wygrał walkę Najman vs Szczena na MMA VIP 3 przekonaliśmy się już w piątek. Zanim jednak poznaliśmy wynik walki, mogliśmy wytypować triumfatora. Kursy na tę galę przygotowała firma Fortuna, która zdecydowanego faworyta w tym starciu widziała w El Testosteronie. Kurs na wygraną byłego pieściarza wynosił 1.15, podczas gdy triumf Szczeny oszacowano na 4.15.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

Wynik walki Najman vs Szczena MMA VIP 3

Wynik walki Najman vs Szczena na MMA VIP 3 ciekawił więc prawdopodobnie wszystkich, wszak jednym z bohaterów tego pojedynku był król polskiego freak fightu, który po raz kolejny wrócił do startów. I wrócił zwycięsko, triumfując już w pierwszej rundzie, po czym wyzwał do walki... Zbigniewa Bońka, byłego prezesa PZPN.

Zobacz także - kim jest Ryszard Szczena Dąbrowski?

Marcin Najman pokonał Szczenę przez TKO, runda 1