Ryszard „Szczena” Dąbrowski, czyli czas na kolejną... ciekawą osobę w MMA. Kto to Ryszard „Szczena” Dąbrowski – kim jest mężczyzna? Ryszard „Szczena” Dąbrowski wiek, waga, wzrost – co wiadomo na ten temat? Ryszard „Szczena” Dąbrowski Chłopaki do wzięcia – skąd wzięła się jego popularność? Ryszard „Szczena” Dąbrowski walka – kto był jego rywalem w debiucie? Ryszard „Szczena” Dąbrowski MMA – jaki jest jego bilans walk? „Szczena” Instagram – czy posiada konto w tym serwisie społecznościowym?

Kto to Ryszard „Szczena” Dąbrowski?

Kto to Ryszard „Szczena” Dąbrowski? Kim jest „Szczena”? To pytanie mogli sobie zadać fani sportów walki, a konkretniej pojedynków typu freakfight, gdy w mediach pojawiły się doniesienia na temat debiutu „Szczeny” w walce na zasadach MMA.

„Szczena” to bohater programu „Chłopaki do wzięcia”, po udziale w którym zyskał ogromną popularność. Popularność, dzięki której między innymi brał udział w innych telewizyjnych produkcjach, a także spróbował swoich sił w pojedynku na zasadach mieszanych sztuk walki.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski wiek, waga, wzrost

wiek ryszard szczena

Ryszard „Szczena” Dąbrowski wiek, waga, wzrost, czyli wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. W sieci próżno szukać potwierdzonych informacji na temat tego, ile lat ma „Szczena”. Z niektórych doniesień sprzed lat można wywnioskować, że mężczyzna w 2021 roku ma 38 lat. Jeśli chodzi o wagę, przy okazji swojej drugiej walki w klatce wniósł na ważenie 75 kilogramów.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski Chłopaki do wzięcia

Ryszard „Szczena” Dąbrowski popularność zyskał po tym, jak wziął udział w programie „Chłopaki do wzięcia”. Na czym polega fabuła tego telewizyjnego show? W dużym skrócie – bohaterzy, czyli mieszkańcy wsi lub małych miasteczek, poszukują partnerek, a ich życiowe losy pokazywane są w telewizji. Program od 2012 roku pokazuje telewizja Polsat.

„Szczena” natychmiast stał się ulubieńcem widzów i wykorzystał swoją popularność – wziął udział między innymi w programie „Dżentelmeni i wieśniacy”, w którym wcielił się w rolę tytułowego „wieśniaka”, zaznającego życia w luksusie i bogactwie.

 

 

„Szczena” aresztowany, problemy z prawem

Problemy z prawem i kontrowersje za „Szczeną” ciągną się po dziś dzień. Między innymi w 2018 roku w mediach było głośno o tym, że został aresztowany. Gwiazdorowi programu "Chłopaki do wzięcia" zarzucano oszustwa kredytowe i prowadzenie samochodu po pijanemu.

„Szczena” stwierdził, że... lubi być w więzieniu. Wówczas nie musi się bowiem martwić o swój byt, a dodatkowo ma tam wiele kolegów. Za Dąbrowskim jest wiele pobytów w więzieniu, choć – jak widać – niekoniecznie żałuje spędzonego czasu za kratami.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski żona

rodzina ryszarda dąbrowskiego

Partnerką "Szczeny" jest Joanna Wielocha, którą poznał właśnie jako uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia". Kobieta wielokrotnie czekała na Dąbrowskiego, gdy ten znajdował się w zakładzie karnym. Z racji tego, że zmieniła swoje nazwisko na profilu na Facebooku na Wielocha-Dąbrowska, internauci spekulowali, że programowa para wzięła ślub. Asia w jednym z wpisów napisała o „Szczenie” per „mąż”, potwierdzając spekulacje.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski dziecko

W 2021 roku internet obiegła informacja o tym, że „Szczena” i Asia zostali rodzicami. Ich syn ma na imię Marcel. Gdy „Szczena” pojawił się radosną nowiną, w komentarzach pojawiły się wpisy, według których nie jest to jego pierwsze dziecko, a sam Dąbrowski ma się rzekomo nie interesować jego losami.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski walka

Ryszard „Szczena” Dąbrowski walka, czyli... debiut w klatce już za nim. „Szczena” swój debiutancki pojedynek na zasadach MMA stoczył na gali MMA-VIP 2, której organizatorem był Marcin Najman.

Rywalem „Szczeny” był kontrowersyjny raper „Psychotrop”. Panowie na konferencjach przed pojedynkiem raz po raz wymieniali się „uprzejmościami”, więc ich walka zapowiadała się niezwykle ciekawie. Zakłady bukmacherskie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna) zdecydowanego faworyta widziały w znacznie młodszym „Psychotropie”.

Zobacz także - kim jest Psychotrop?

Jak się jednak okazało, walkę wygrał Szczena, gdyż Psychotrop nabawił się kontuzji i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski MMA

ryszard chłopaki do wzięcia walka

Dla „Szczeny” pojedynek na gali Najmana był więc pierwszym w klatce. Jego bilans w tej dyscyplinie sportu wynosi jednak 1-1. Dlaczego? Na gali MMA-VIP 3 w walce wieczoru zmierzył się... z Marcinen Najmanem, przegrywając z nim w pierwszej rundzie.

Ryszard „Szczena” Dąbrowski Instagram

Instagram „Szczeny” to "ryszarddabrowski". Jego konto śledzi blisko cztery tysiące obserwujących. Dąbrowski jest także aktywny na Tik Toku, gdzie jego filmiki polajkowano łącznie 30 tysięcy razy.


Jak nazywa się Szczena?
Szczena to Ryszard Dąbrowski.
Z czego znany jest Szczena?
Szczena wziął udział w popularnym programie Chłopaki do wzięcia.