Właśnie poznaliśmy zasady jednego z najgłośniejszych starć w karcie walk Clout MMA 4, które uczynią tę konfrontację jeszcze bardziej spektakularną. Już 9 marca 2024 na Atlas Arenie w Łodzi, Marcin Najman i Jacek Murański zmierzą się w formule, której świat freak’ów jeszcze nie widział!

Zasady starcia Najman vs. Murański na Clout MMA 4!

Walka, której zasady wyglądają na najbardziej, jak do tej pory, brutalne w historii freak-fightów. Przeciwnicy, Marcin Najman i Jacek Murański, będą mieli do dyspozycji pełen arsenał technik, w tym łokcie, główki, obrotówki, soccer kicki oraz stompy. To będzie prawdziwe szaleństwo w ringu!

Ponadto, walka odbędzie się w formule 3x3, co oznacza, że przeciwnicy będą mieli trzy rundy, ostrej konfrontacji pomiędzy sobą. Jednak to nie koniec emocji! Kiedy 3 rundy nie wystarczą, aby wyłonić zwycięzcę, zostanie dodatkowo dołożona czwarta runda. Nie będzie miała ona ograniczenia czasowego, gdyż jest to - NO TIME LIMIT! To oznacza, że walka potrwa tak długo, aż jeden z zawodników nie będzie zdolny do walki.

Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Czy Atlas Arena w Łodzi będzie świadkiem najbardziej epickiej walki w historii freak-fightów? Odpowiedź poznamy już 9 marca!