Kiedy już obejrzeliśmy walkę, w której Wielki Bu znokautował Dawida Załęckiego widownia gali Clout MMA mogła zobaczyć wyczekiwany Main Event tego wydarzenia. Doszło bowiem do historycznego starcia Marcina "Cesarza" Najmana z Jackiem "Muranem" Murańskim!

Jacek Murański kończy Marcina Najmana w 1 rundzie Co-Main Eventu!

Wyczekiwana walka gali Clout MMA 4 wzbudzała całą masę emocji zarówno w widowni, jak i komentujących. To Najman był nieznacznym faworytem kursów, jednak wszystko mogło się zdarzyć. Już od samego początku pojawiły się ogromnie silne ciosy. Wymiany były naprawdę mocne i już po chwili wydarzyło się coś niespodziewanego! Po jednym z uderzeń Murana Marcin wylądował twarzą na macie.

Już po chwili zostało zasugerowane, że doszło do palca w oko, a mężczyzna wciąż nie wstawał. Sędzia po chwili zakończył walkę, a Muran wpadł w furię! Ochroniarze musieli go trzymać, by nie rzucił się na rywala. W powtórce zostało zauważone, że żadnego palca w oko nie było.

Nagrodę tego pojedynku miał wręczyć Zbigniew Stonoga, jednak Muran zaprotestował i zrobił to Sławomir Peszko. Przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Jacek Murański zwyciężył z Marcinem Najmanem! Muran próbował wyrwać prowadzącemu mikrofon, jednak w tym momencie transmisja z oktagonu została zakończona!