W sporcie często oglądamy rewanże. Jednak rzadko zdarza się, że dwaj zawodnicy w czasie swojej kariery mierzą się ze sobą aż trzykrotnie. Taka sytuacji wydarzy się już 22 stycznia w przypadku Deivesona Figueiredo i Brandona Moreno. Co więcej, obaj zawodnicy będą mierzyć się ze sobą trzeci raz pod rząd. Jak zakończy się ta trylogia? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Moreno - Figueiredo? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Moreno - Figueiredo III na UFC 270

Na ten moment zakłady bukmacherskie na walkę Moreno - Figueiredo nie są dostępne w ofercie większości bukmacherów. Możemy je natomiast znaleźć w Fortunie i Betclic. Na ten moment możemy je wyszukać między innymi w Fortunie czy STS. Z racji tego, że do pojedynku pozostało już niewiele czasu możemy skorzystać też z dodatkowych zakładów bukmacherskich na Moreno - Figueiredo takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Obecnie można jedynie skupić się na końcowym wyniku walki. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy Moreno - Figueiredo III na UFC 270

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów większe szanse na wygranie tego starcia ma Brandon Moreno. W poprzednich dwóch walkach to Figueiredo był zdecydowanym faworytem, jednak zwycięstwo Meksykanina w poprzednim pojedynku wywróciło kursy bukmacherskie na walkę Moreno – Figueiredo do góry nogami. Na ten moment kursy na obecnego mistrza wagi muszej wynoszą 1,55, natomiast na Brazylijczyka 2,30. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Moreno - Figueiredo III na UFC 270

Mało kto sądził, że ktokolwiek będzie w stanie strącić z tronu kategorii muszej Deivesona Figueiredo. Świadczyły o tym też kursy przed drugą konfrontacją Brazylijczyka z Moreno. Mimo bardzo wyrównanej pierwszej walki bukmacherzy nie dawali szans Meksykaninowi w rewanżu. Ten jednak zdołał zaskoczyć cały świat i kompletnie zdominował Figueiredo poddając rywala w trzeciej rundzie przez duszenie zza pleców.

Zobacz także: Gdzie oglądać UFC?

Jeśli 33-latek chce odebrać Brandonowi Moreno pas mistrzowski musi starać się utrzymać walkę w stójce. To właśnie w tej płaszczyźnie ma większe szanse na zbudowanie przewagi nad rywalem. Mimo tego, że obaj zawodnicy posiadają czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu to 27-latek pokazał, że góruje umiejętnościami nad Figueiredo w tym aspekcie walki.

Zobacz także: Typy na UFC

Typując trzecią walkę Figueiredo – Moreno należy pamiętać, że Brazylijczyk wygrałby pierwszą potyczkę na punkty gdyby nie odjęty punkt w trzeciej rundzie za kopnięcie w krocze. Co prawda w rewanżu było widać już dużą przewagę na korzyść Moreno, jednak trzeba mieć świadomość, że na tak wysokim poziomie o wyniku walki może zadecydować dyspozycja dnia lub inne poboczne aspekty. W tej walce typujemy wygraną Moreno, ponieważ tempo w jakim rozwija się ten zawodnik jest imponujące. Jednak pojedynek ten może być niezwykle wyrównany i żadne rozstrzygnięcie nie będzie zaskoczeniem. Obstawiając tę walkę warto przy okazji skorzystać z bonusu powitalnego Fortuny.

Typ: BRANDON MORENO 

Gdzie obejrzeć walkę Moreno - Figueiredo III na UFC 270 – transmisje

Gala UFC 270, na której zobaczymy trzeci pojedynek pomiędzy Brandonem Moreno i Deiveson Figueiredo, będzie miała miejsce 22 stycznia 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w Honda Center w Anaheim w Kalifornii. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej będzie można obejrzeć za pośrednictwem ESPN+ oraz najprawdopodobniej Polsatu Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się pojedynek Moreno –Figueiredo III?   
Trzeci pojedynek pomiędzy Brandonem Moreno a Deiveson Figueiredo odbędzie się 22 stycznia 2022 roku.
2. Kto jest faworytem w tej walce?  
Według ekspertów i legalnych bukmacherów nieznacznym faworytem w tym pojedynku jest obecny mistrz, Brandon Moreno.