Na konferencji Prime MMA dowiedzieliśmy się, że Monika nie zawalczy na gali z powodu kontuzji. Jej zastępstwo nie przypadło do gustu reszcie zawodniczek, które nie chciały się zgodzić na nową osobę.

Nowa zawodniczka Prime MMA 8

Innym zawodniczkom nie spodobało się to, że nowa zawodniczka, czyli Karolina Gackowska, jest sportowcem i już wcześniej miała styczność z walkami. To był główny powód konfliktu, który nie wiadomo, jak się rozwiąże. Ms Danielka wypowiedziała się następująco:

Nie nie chce takiej zawodniczki, ponieważ jestem w federacji freak fightowej jak sama nazwa wskazuje chce się bić z freakami i mogę podjąć się wyzwania niemniej jednak na swoim poziomie, a nie… chcesz walki nie ma problemu daj mi jeszcze pół roku potrenować.

 

Aby dojść do kompromisu, padła propozycja, aby nowa zawodniczka wyszła do walki ze związaną jedną ręką, natomiast dziewczyny definitywnie powiedziały, że nie chcą z tą przeciwniczką walczyć. Do walki musi dojść, a dziewczyny mają czas na zastanowienie się. Wszystkie zmiany pojawią się na karcie walk Prime MMA 8, na razie nie ma informacji, jak to się zakończy.