Podczas gali Clout MMA 5 Gawronek pokonał Mopsu, a tuż po tej walce zobaczyliśmy starcie streamerów. W tym przypadku emocje na konferencjach wręcz buzowały, dlatego wszyscy byli ciekawi, kto zwycięży - Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa czy Patryk "Patiro" Grzywacz.

Mokry Suchar o wygranej z Patiro - "Takim jestem grubasem j*banym"

Mokry Suchar był uznawany za bardziej prawdopodobnego wygranego według kursów bukmacherskich. Z obu stron od początku mogliśmy zobaczyć ciosy pełne determinacji, jednak nie wydawało się, by ważyły one sporo. W pierwszej odsłonie to właśnie Stokłosie udało się mocno trafić Patiro, który po jej zakończeniu był mocno porozbijany.

W drugim etapie było widać wyraźne zmęczenie obu stron. Sprawiło to, że wymiany ciosów streamerów wyglądały, jakby odbywały się w zwolnionym tempie. Ich starcie było zdecydowanie odświeżeniem od poprzednich dynamicznych starć tej gali. Po dwóch etapach Mokry Suchar zdecydowanie wygrywał na punkty.

Po trzeciej rundzie, która pokazała wyłącznie wycieńczenie obu panów, pojawiła się decyzja sędziów. Finalnie po przewalczeniu trzech pełnych odsłon Mokry Suchar wygrywa z Patiro. Rywal Stokłosa nie był w stanie wstać do ogłoszenia werdyktu z powodu wycieńczenia starciem. Po zwycięstwie Suchar przyznał, że "jest grubasem j*banym" i przyznał, że musi schudnąć.